Partneři

 

logo nadaceNadace na ochranu zvířat je pořadatelem celodenní oslavy Světového dne zvířat, v jejímž rámci se náš sraz koná. Vážíme si dlouholetého partnerství s Nadací i této podpory – že můžeme náš sraz uspořádat ve spolupráci právě s touto organizací.

KAŽDÝ ÚČASTNÍK OBDRŽÍ DÁRKY OD SPONZORŮ AKCE + KAŽDÝ DESÁTÝ JEŠTĚ HODNOTNÉ DÁRKY NAVÍC! Viz rozpis u jednotlivých partnerů akce:

 

prodejnaObchod s chovatelskými potřebami ROGZ je dlouholetým milým partnerem našeho časopisu a letos i významným partnerem II. Bull Srazu. Každému účastníkovi věnuje slevový kupón a každý50. účastníky počínaje číslem 30.-80.-130., 150. atd. obdrží tašku od ROGZu s hodnotnými dárky!

 

 

BRIT

Firma BRIT věnuje KAŽDÉMU účastníkovi vodítko!!! A každému 50.-100.-150. atd. pak ještě pytel krmení!

 

 

ENERGY VETS firmou Energy Vet spolupracujeme už také delší dobu – celý tento rok např. věnuje hodnotné dárky pro nové předplatitele našeho časopisu. Ty dostane i každý 20.-70.-120. atd. účastník II. Rekord Bull Srazu a dále bude na místě poskytovat poradnu pro pejskaře zdarma – o zdraví, kondici atd.

Team Husser

Další skvělý partner naší akce je HUSSE – švédský výrobce vysoce kvalitního krmiva pro psy a kočky. Každý zájemce obdrží vzorek krmiva.

 

 

 

BEKY_Obch_vnejsikruh_1000

 

Další milý partner – Obchůdek Druhá šance věnuje každému 30.-80.- 130. atd. účastníkovi poukaz na slevu 20 % – můžete uplatnit rovnou na místě, kde bude mít svůj stánek

 

 

410-460-500

 

Firma CANIS BULL věnuje každému 50. účastníkovi v pořadí od č. 10., tj. 60.-110. atd. hrnek s logem akce a pořadovým číslem. Na místě bude mít i svůj stánek, kde můžete zakoupit spoustu krásných věciček s bull motivy!

 

 

 

 

 

obojkyFirma OBOJKY.CZ věnuje každému 40.-90.-140. atd. účastníkovi poukaz na psí známku s gravírovaným nápisem – vyhotoví přímo na místě; na akci bude mít stánek, kde si budete moci nejen zakoupit jejich vysoce kvalitní výrobky, ale třeba také právě nechat na přání vyrýt váš text na psí známku.

 

Samolepka rekord bull sraz_web

 

Tuhle samolepku obdrží s pořadovým číslem každý účastník. Autor samolepky Drago Wolf Katy – Andrea Petrášová, mockrát děkujeme!

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer