BULL SRAZ – POKUS O ČESKÝ REKORD!

Zveme vás SUPERSRAZ bull plemen s pokusem vytvořit český rekord a zapsat ho do České knihy rekordů se koná v rámci akce PES FEST, kterou pořádá Praha 4:  v neděli 22. června od 11 do 14 hod. v Centrálním parku v Praze 4-Pankrác (kousek od stanice metra tarsy C Pankrác).

Místo konání – ZDE viz mapa s vyznačeným bodem

PŘI PŘÍCHODU SE NEZAPOMEŇTE REGISTROVAT – JINAK BYSTE NEBYLI ZAPOČTENI!!!!

Účastníci se budou průběžně sčítat od 11 do 14 hodin. Ve 14 bude proveden konečný součet a kdo bude v tu chvíli na místě, zúčastní se i hromadného focení.

Jaká plemena?

Teriéři typu bull (FCI skup. III.3. – teriéři typu bull)

• americký stafordšírský teriér

• bulteriér

• miniaturní bulteriér

• stafordšírský bulteriér

DÁLE:

americký pitbul (neuznané plemeno)

american bully (není zařazen v FCI).

FOTKY PSŮ UVEDENÝCH PLEMEN NAJDETE ZDE:

Průkaz původu? NEŘEŠÍME!

Jelikož to není výstava, nebudeme řešit průkaz původu – akce je tedy otevřená i psům/fenám bez PP, kteří se na první podobají některému z uvedených plemen.

Kupírovaní psi?

Po konzultacích s odborníky potvrzujeme, že toto NEBUDEME ŘEŠIT! Není to výstava, ani svod. Kupírovaní psi se pouze nebudou moci zúčastnit jakýchkoliv soutěží (je to dle přísl. zákona), které budou během akce probíhat.

Pokyny pro účastníky:

Základní povinností každého účastníka bude mít psa na vodítku(!!!), volné pobíhání povoleno nebude. Kdo máte „ostřejšího“ psa (a víte, že bezdůvodně vyjíždí po jiných apod.), prosíme zvažte důkladně svou účast a pokud přijdete, opatřete psa náhubkem. Naším zájmem je uspořádat pohodovou akci a ukázat lidem (prostřednictvím přítomných médií), že lze mít na jednom místě 100 a více bullů bez problémů.

Poplatek za účast – NEBUDE, náklady se zápisem rekordu hradí pořadatel celé akce PES FEST, tedy MČ Praha 4. Děkujeme!

Všechny zároveň prosíme, aby si vzali očkovací průkazy s platným očkováním! Děkujeme.

Dárky pro útulky

Přímo na akci také budeme sbírat dárky pro pejsky v útulcích. Přineste jim něco dobrého na zub, hračku či další potřeby, které třeba už nepotřebujete. Útulkáči budou mít radost!

Více o celé akci PES FEST zde na webu

Dotazy pište na náš redakční e-mail

Na událost se můžete přihlásit ZDE NA FB

PES FEST

 

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer