Charitativní kalendáře 2013

Kupte si, prosíme, některý z těchto krásných kalendářů – pomůžete tak opuštěným a týraným zvířatům!

 AUKCE ZE SRDCE

Nástěnný kalendář formátu A4 na výšku a stolní kalendář 230×155 mm vycházejí na podporu AUKCE ZE SRDCE (facebooková aktivita ochránců zvířat).

CENA je 450 Kč (+ poštovné). Při odběru více ks najednou je cena 400 Kč za kus + poštovné.

Kalendář je možné objednat na e-mailu aukcezesrdce@seznam.cz nebo na telefonních číslech 777 598 360 a 608 050 918. Výtěžek z prodeje kalendáře poputuje na účet „Aukce Ze Srdce“ a bude použit na pomoc pro opuštěná zvířata.

DOBRMANI V NOUZI

Kalendář na podporu dobrmanů v nouzi – formát A3 za 300 Kč (+ poštovné).

Objednávejte na telefonu 721 445 125

 

DOG POINT

Nástěnný kalendář s názvem „Dvanáct důvodů proč adoptovat pejska z útulku“ na podporu depozita Dogpoint, který pečuje o opuštěné a týrané psy. Kalendář je formátu A3, nástěnný, kroužková vazba, barevné provedení.
Uvnitř jsou fotografie psů v různých situacích a každý měsíc přináší jeden důvod, proč si adoptovat pejska z útulku. Vše je vtipnou, ale elegantní formou.
Cena kalendáře je 299 Kč. Objednat možno zde na webu.  

POSLEDNÍ NADĚJE PRO KONĚ

Kalendář s nádhernými fotkami od Jiřího Slámy vychází na pomoc občanskému sdružení Poslední naděje. Pomáhá koním, kteří byli nebo jsou týraní, určeni bezdůvodně na jatka, podvyživení, zanedbaní, zkrátka ve špatném stavu.

Cena: formát A3 – 350 Kč (+ poštovné), stolní – 250 Kč. Kontakt: osposledninadeje@seznam.cz

 

 

Napsat komentář

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer