Dobročinný bazar Psí život 2018 s charitativní výstavou fotek

Přijďte na náš dobročinný bazar, který je založen na jednoduchém principu prodeje darovaných (nových i již použitých) věcí – hezké kousky oblečení, hudba, sportovní vybavení, věci do domácnosti a různé nečekané poklady.

Bazar bude tento rok spojen také s prodejní výstavou fotek z charitativního kalendáře Psí život, které jsou přenesené na plátno a přímo na místě je bude možné zakoupit – půjde o výběr fotek za poslední čtyři roky. Nový kalendář na rok 2019 zde bude samozřejmě také k zakoupení. 🙂

Výtěžek z bazaru i výstavy jde na pomoc zvířatům, která žijí s lidmi na ulici.

Akce se zúčastní i paní Marta Kubišová, patronka Psího života, která zde bude přítomna mezi 12-15 hodinou.

Po celý den nám zde bude jako vždy pomáhat i Briťáček, pejsek vozíčkář, kterého má naše organizace trvale v péči.

V místě konání, tedy v kavárně Coffeepark, si pak můžete dát výborné kafíčko a také něco dobrého k jídlu, můžete si s námi popovídat o naší pomoci zvířatům a o naší celkové činnosti. Přijďte a pozvěte na tuto událost své přátele! Moc se na Vás těšíme!

Dobročinný bazar pořádá spolek Psí život, který se jako jediná organizace v ČR cíleně zabývá pomocí zvířatům, která patří lidem bez domova.

Na úvodním obrázku je použita část fotky pana Jindřicha Štreita (ta se psem vlevo). Děkujeme!

Facebooková událost

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer