Mistrovství světa v agility 2017

Liberec bude podruhé v historii hostit Mistrovství světa v agility (FCI Agility World Championship). Šampionátu, který se uskuteční 5.–8. října v Home Credit Aréně, se zúčastní na 500 závodníků se psy z celého světa. Sport, v němž psi pod vedením psovodů překonávají v co nejrychlejším čase a bez chyb překážky, je v ČR velice populární. Naši závodníci patří ke světové špičce a v domácím prostředí by rádi získali nejednu medaili.

„Liberec hostil šampionát už v roce 2012 a nasadil pořadatelskou laťku hodně vysoko. Jsem proto velmi ráda, že mu federace svěřila pořadatelství znovu. Věřím, že i tentokrát bude tato akce oslavou agility, krásného sportu a především souhry člověka a psa,“ říká Christa Bremmer, zástupkyně Mezinárodní kynologické federace FCI (Féderation Cynologique Internationale). Do Liberce dorazí na 500 startujících ze 42 zemí, nejenom z Evropy, ale i ze Severní a Jižní Ameriky, Afriky či Asie.

Více informací na www.agility2017.cz

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer