Spring Star Show

2 a 3. 3. 2019 TOP HOTELU PRAHA Praha 4 – Chodov, Blažimská 1781/4

A stejně jako v roce 2018 to bude velkolepá show. Na výstavě najdete spoustu koček, více než tři desítky známých i těch méně známých plemen. A protože jsme opravdu jiní, s kočkami se můžete i pomazlit a dozvědět se o nich spoustu zajímavých věcí. Kočky vám představí zkušení chovatelé, i „obyčejní“ mazlitelé 😉 Navíc každé plemeno má na výstavě svého patrona, zkušeného chovatele, který Vám rád představí „své“ plemeno a zasvětí Vás do radostí i strastí krásného koníčku, jakým je chovatelství.

Na výstavě také můžete navštívit mnoho přednášek, které budou průběžně probíhat po celé dva dny a dozvíte se na nich spoustu zajímavých věcí z různých oborů jako je například chovatelství, výcvik, výživa, zdraví a dalších zajímavých informací.

Ale výstava není jen o krásných kočkách, informacích a zajímavostech o nich. Je i o spoustě praktických věcech, ale i o krásných „zbytečnostech“. A to znamená, že si můžete vybrat mezi škrabadly, poličkami, pamlsky, granulkami, barfem, hrníčky, škádlítky, hračkami a mnoho a mnoho dalšího.

A dokonce si můžete odnést domů i kočičího parťáka. Na výstavě totiž bude i několik útulků, které Vám nabídnou chlupáče, kteří neměli tolik štěstí a stále hledají toho svého mazlitele 😉

Vy hodnotíte která kočka je nejkrásnější, která kočka je nejzajímavější a právě vy rozhodnete o tom, která kočka si odnese pohár a nějakou tu praktickou věcičku od našich sponzorů.

Výstavu stejně jako loni bude moderovat skvělá herečka a moderátorka  Kateřina Pechová, kterou možná znáte z filmu, seriálu Ordinace v Růžové zahradě, nebo z rádia FAJN.

Sledujte pozorně web, kde bude pořadatel postupně přidávat informace o vystavovatelích i prodejcích, o tom kde a za kolik zakoupit vstupenky a o všem důležitém.

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer