HRANICKÁ SKOČKA 4. – Oficiální závody Agility

V sobotu 6. 6. 2015 se konal už čtvrtý ročník závodů pořádaných klubem Agility DDM Hranice – HRANICKÁ SKOČKA 4. V areálu ZKO Hranice. Tento rok se jednalo o oficiální závody s mezinárodní účastí. Parkury stavěl a výkony posuzoval pan rozhodčí Tomáš Glabazňa.

Téměř osmdesát týmů psovodů a psů poměřilo své síly na třech parkurech. Prvním byla zkouška Agility – rozdělená podle jednotlivých výkonnostních kategorií na A1, A2 a A3. Druhým během byl Jumping – Žabákova cesta – parkur složený jen ze skokových překážek a tunelů. Třetím během byl opět Jumping – Norníkovo bludiště – parkur složený jen z tunelů. Výsledky jednotlivých běhů jsou k nahlédnutí zde. 

I přes celodenní slunečné počasí a velké horko všichni závodníci podávali skvělé výkony a běhy si se svými čtyřnohými miláčky užívali. Na konci dne byly vítězům předány medaile, kokardy, plakety, poháry a spousta cen, které věnovali štědří sponzoři závodů, za které jim patří velké poděkování. Seznam sponzorů je zveřejněn na našich www stránkách tady.

Klub Agility DDM Hranice děkuje všem závodníkům za účast, členům za přípravu závodů a pomoc při organizaci, sponzorům za štědrou podporu a bude se těšit na další setkání na závodech, které připravuje dne 3. 10. 2015 pod názvem Hranické Hrátky.

Text Barbora Malenovska, foto: archiv pořadatele

IMG_2471 IMG_6448 IMG_6673 IMG_6677 IMG_6758

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer