Kateřina Klasnová opět přispěla na charitu, podpořila kočičí útulek

Politička Kateřina Klasnová předala v úterý 9. dubna 2014 symbolický šek na 30 000 korun Kočičímu azylu CZ. „Peníze jsou určeny na péči o opuštěné kočky, zejména pak na dostavbu kočičího útulku,“ upřesnila Klasnová. Šek od ní převzala předsedkyně Kočičího azylu CZ, Kateřina Kašparová.

Kateřina Klasnová přispívá na charitu již několik let, v době svého působení v poslanecké sněmovně dávala na charitu pravidelně dvacet tisíc korun měsíčně. „I když už zdaleka neberu poslanecký plat a náhrady – právě ty jsem totiž používala na charitativní účely – stále si mohu čas od času  dovolit podpořit nějaký projekt. Tentokrát padla volba na kočičí útulek, který vzniká za Prahou a je těsně před finišem, takže i díky mému příspěvku třiceti tisíc korun by snad mohl být už v létě otevřen,“ uvedla Klasnová.

Spolek Kočičí azyl CZ, který se bude v útulku o kočky starat, funguje už deset let a má za sebou řadu akcí včetně umísťovacích výstav koček či celostátní soutěže o titul útulkové kočičí „miss“. Sdružení založila a vede bývalá reportérka Kateřina Kašparová. „Její práci v péči o zatoulané, opuštěné kočky znám už dlouho, před lety jsem dokonce byla na její pozvání v porotě Miss Kočka,“ vysvětlila Klasnová svoji volbu.

KOČIČÍ AZYL MOC DĚKUJE PANÍ KATEŘINĚ KLASNOVÉ ZA JEJÍ VELKORYSOU PODPORU!

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer