Magazín ze života Kočka není pes

V naší komunitě se stále děje něco nového. Nejdůležitější informací ale beze sporu je, že ve spolupráci s Českou televizí začínáme natáčet o prázdninách 2. sérii divácky oblíbeného seriálu, opět s Rudou Desenským a Klárou Vodičkovou, Kočka není pes, který uvidíte na svých obrazovkách v lednu 2018.

 

 

Pokud máte zájem zúčastnit se natáčení a stát se tak příkladem pro ty, kteří si se svými psími či kočičími přáteli nevědí úplně rady, přihlaste se na info@kockanenipes.cz.

Naše nové krmivo pro psy i kočky už je naskladněno v řadě obchodů nejen našich partnerů a setkává se s velkým úspěchem.

 

 

 

 

Všichni, co už vyzkoušeli, si pochvalují „vynikající cenu za vynikající surovinové složení“, tak neváhejte a vyzkoušejte.

Zúčastnili jsme se dvou výborně zorganizovaných akcí ve spolupráci s šéfredaktorkou HAF & MŇAU Kateřinou Kašparovou, které tímto velice děkujeme.

Jednou z nich byl Psí den Prahy 10, kde nás zastupoval výživář společnosti Nativia s.r.o., který v rámci své krátké přednášky zdůraznil základní principy výživy psů a koček, poté odpovídal na dotazy, týkající se správného „stravování“ našich miláčků na našem stánku.

 

 

Další velkou akcí byl Psí den v Plzni za účasti Rudy Desenského s velmi poutavým programem, zahrnující veškeré psí aktivity, které Vás jen napadnou. Zájem o Rudovy rady byl obrovský. Nadšení majitelé psů si mohli zároveň koupit Rudovu knihu Jak poznat psí duši, kterou autor všem zájemcům ochotně podepisoval.

dav

 

Nyní nás čeká Propet s mezinárodní výstavou Intercanis v Brně, kam jste všichni srdečně zváni.

Sledujte informace na www.kockanenipes.cz nebo na facebook/kockanenipes, kde vás vždy včas upozorňujeme na veškeré naše aktivity.

 

Text a foto: Kočka není pes

KOMERČNÍ PREZENTACE

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

15 people follow haf_mnau