Miss Kočka 2015: Belinda + 10 umístěných kočiček!

Rovná stovka koček byla v sobotu 7. listopadu k vidění na už 9. ročníku unikátní soutěže kočičí krásy. O tituly, poháry a hodnotné ceny od partnerů akce se utkaly krasavice bez ohledu na původ (tedy především domácí micky). Miss kočka je akce důsledně charitativní, veškerý výtěžek jde přímo na pomoc útulkům opuštěných koček. Mnozí majitelé zúčastněných kočiček se zájmem využili možnost nechat si (za drobný dárek do útulkové kasičky) odborně posoudit svoji kočku od mezinárodní posuzovatelky Leny Venclíkové, které letos pomáhala i další chovatelka a posuzovatelka-žák Adéla Justová.

Souběžně se soutěží krásy probíhala i Umísťovací výstava koček z útulků z celé ČR, kde si zájemci mohli vybrat nového kočičího kamaráda – nový domov našlo přímo na akci nakonec 10 kočiček a několik dalších bylo závazně zamluveno. U vstupu se vybíralo krmení, o které se hned na místě podělily přítomné útulky.V předsálí měly útulky svoje charitativní obchůdky a u stánků partnerů akce jste si mohli koupit chovatelské potřeby – krmení BRIT, steliva CAT´S BEST, jogurty pro kočky v obchůdku MUFFY.CZ, jednorázové záchodky CATTOI, krásná trička s kočkami od p. Volfíkové, nádherné dřevěné věcičky od firmy Dřeváci… Firma Energy Vet provozovala na místě zdarma poradnu pro majitele kočiček o zdraví, kondici atd. Letošní ročník se konal i díky podpoře MČ Praha 11.

Akce se opravdu moc povedla, panovala báječná nálada a všichni si to moc užili. A teď už k vítězům. Všichni dostali nádherné poháry hodnotné dárky od partnerů akce – zde je kompletní přehled.

Na akci dorazilo téměř 900 lidí, kteří rozhodovali o Absolutním vítězi. Nejvíce hlasů od návštěvníků získala nádherná roční kočička Belina, která se tak stala Miss kočkou 2015.

Všichni vítězové i s VIP Porotou a organizátorkou Katkou Kašparovou:

vsichni

 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY S FOTKAMI NAJDETE ZDE

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer