Odpoledne s Dornovou metodou

Ve čtvrtek odpoledne se konala charitativní přednáška Andrey Dunové, zkušené terapeutky a lektorky. Prostory zdarma zapůjčila Nadace na ochranu zvířat. Andrea vystoupila bez nároku na honorář – a nejen to, navíc ještě sama aktivně přispěla do kasičky Kočičího Azylu CZ, kterému byl určen výtěžek večera.

Podařilo se vybrat 4 100 Kč, které budou vloženy na transparentní účet a bude z nich hrazeno další budování útulku s výběhem za Prahou.

Byla to vůbec první akce, která se konala v novém velkém sále Nadace na ochranu zvířat. Andrea hned v úvodu oznámila, že podobné akce hodlá uspořádat i v dalších městech, kde opět veškerý výdělek půjde ve prospěch vybraného útulku.

Moc děkujeme – předně naprosto úžasné Andree Dunové za její velkorysý dar pro Azyl a za opět nesmírně zajímavou přednášku o Dornově metodě, Nadaci na ochranu zvířat za poskytnutí prostor a v neposlední řadě všem účastníkům, kteří tak přispěli opuštěným kočkám!

CO JE TO DORNOVA METODA

Stručně řečeno: terapie pro lidi i zvířata. Dornova metoda patří do osteopatických technik, což znamená práci s kostmi a jejich spojením (= klouby, vazy a pojivové tkáně). Psali jsme o ní obsáhle v č. 3/2014. Více viz www.dornovametoda-zvirata.cz

logo

 

 

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer