Pojďte s námi: Mezinárodní výstava koček – Star Cats 2016 – hokejová hala Slavia

ZO ČSCH-SCHK Star Cats zve srdečně širokou veřejnost na FIFe mezinárodní výstavu koček, která se bude konat ve dnech 14. a 15. května 2016 v prostorách Sportovní haly Slavia, Praha 10, Vladivostocká 1460.

Program výstavy pro oba dny:

10:00 oficiální zahájení výstavy a posuzování
15:00 BIS, vyhlášení speciálních cen a nejlepších koček mladých chovatelů
17:00 ukončení výstavy (neděle 16.00)

Vstupné: Dospělí 80 Kč, důchodci a děti (3-15 let) 50 Kč, rodinné vstupné 200 Kč (2 +2)

Po oba dva dny budou na návštěvníky čekat na výstavě kočky všech plemen a barev, které budou soutěžit v soutěži kočičí krásy a ty nejhezčí si odnesou z výstavy tituly, některé i ocenění nejvyšší – Best in show a Best of Best. Vystavovatelé určitě budou ochotni případným zájemcům přiblížit zvláštnosti a nároky jednotlivých plemen a případně pomoci s výběrem budoucího nového člena rodiny. Svoji nabídku zde budou mít i útulky, které kromě charitativních krámků budou také vystavovat opuštěné kočičky, hledající nový domov. Ve prospěch kočičích bezdomovců bude také probíhat tombola, takže pokud vám doma přebývají věci, které by třeba někdo upotřebil, neváhejte je přinést, děvčata z o.p.s. Devět životů je rády zahrnou do nabízených věcí.

Protože výstava je tematická a letošním tématem bude Hollywood a jeho Stars, na výstavě bude možné vidět nejen dekorované klece, ale i některé vystavovatele v maskách. Můžete se také vyfotit s Oscarem v nadživotní velikosti, vidět Seana Conneryho či dámy z „high society“.

Pokud už zvířecí mazlíčky doma máte, můžete jim z široké nabídky na výstavě vybrat ty nejlepší krmiva, škrabadla, kosmetiku, oblečky, fontánky, hračky a spoustu dalších skvělostí, o kterých jste ani netušili, že je váš pes či kočka potřebují. A pro majitele, kteří mají rádi originální věci, je připravena kolekce autorských šperků s drahými kameny – ale pospěšte si, ty s kočkami mizí pravidelně první.

Více info zde na webu akce

Událost na FB zde

plakát

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer