Pro útulky

Tento projekt jsme rozjeli na podzim 2012, tj. jen krátce poté, co náš časopis začal vycházet.

Pravidelně jezdíme s pomocí (tj. vč darů vybraných od lidí) do vybraného útulku. Takto dostaly plné vozíky s krmením, matracemi a dalšími potřebami psí a kočičí útulky po celé ČR – kompletní seznam i s kontakty viz níže.

Pokud také chcete darovat materiální věci pro útulky, spojte se prosím s námi na e-mailu redakce@haf-mnau.cz. Peníze můžete posílat na transparentní účet č. 2600259154/2010 (FIO banka, účet patří spolku Kočičí Azyl CZ), vždy prosím uveďte variabilní symbol 8888, abychom poznali, že peníze jsou určeny výhradně na akci Pro útulky (a současně nám napište na mail, abychom to nepřehlédli) – budou pak řádně vyúčtovány. Darovací smlouva či potvrzení o daru (i pro účely daňového přiznání) je samozřejmostí!

Sběrné místo pro věcné dary je v naší redakci v Říčanech u Prahy a je možno je posílat i poštou. Předem se prosím vždy domluvte na uvedeném e-mailu.

UŽ JSME POMOHLI NAPŘ. TĚMTO ÚTULKŮM:

V roce 2012:

listopad – U Šmudlinky v Tachově (kočky) a v prosinci psí útulek Přímětice u Znojma

prosinec – podíl z prodeje 5. čísla (listopad 2012) šel útulku DOGPOINT– zakoupili jsme jim 30 čipů pro pejsky v hodnotě skoro 11 tis. Kč

V roce 2013:

leden – kočičky v útulku Světluška Svitavy

únor – pejsci v Praze 4 – Komořanech (p. Kladivová)

březen – kočky v Praze 8 – Bohnicích

duben – byli jsme za pejsky v Kralupech nad Vltavou

květen – kočičí útulek Fousek v Teplicích

červen – psí útulek Maršovice u Benešova – s významnou pomocí od firmy Packa.cz!

V létě uspořádala sbírku pro útulky společnost CPI HOTELS.
Zaměstnanci společnosti CPI Hotels a CPI Group se spojili na podporu opuštěných psů a koček v útulcích, která probíhá ve spolupráci s časopisem Haf & Mňau.

CPI-sbirka

Akce probíhala po celé léto a personální oddělení CPI Hotels vypadalo jako prodejna chovatelských potřeb.
CPI Hotels, a.s. je jednou z největších hotelových skupin v České republice. Její portfolio čítá 18 hotelů o celkové kapacitě přes 7 300 lůžek a 8 000 konferenčních míst. Bude vzorem pro další společnosti?

V září jsme všechny dary v celkové hodnotě asi 12 tis. Kč společně dovezli do útulku Dášenka v Jablonci nad Nisou. Reportáž vyšla v říjnovém čísle!

Zaměstnanci ale pokračovali ve sbírce dál, a tak jsme v říjnu dovezli další hromadu darů do psího útulku v Litvínově. Reportáž byla v listopadovém čísle!

Současně naše spolupracovnice a kamarádka Barča Hošková dovezla v říjnu plné auto pomoci z darů od našich čtenářů a sponzorů (MARS Czech a BRIT) do Přímětic a Holubic, kde na tom byli opravdu zle… Kočičí Oáza Holubice působí na jižní Moravě.

Holubice_rijen 2013  Primetice_rijen 2013

PODĚKOVÁNÍ

Srdečně děkujeme paní Kateřině a paní Marii (příjmení nám neřekly), které v pátek 8. listopadu 2013 byly u Báry Hoškové (která sbírku pro útulky koordinuje), přivezly spoustu věcí a ještě koupily granule a kočkolity. Dámy, jste super!

V roce 2014

Zaměřili jsme se více na akce s veřejností. Např. díky akci Miss kočka 2014 se podařilo najít domov pro 10 kočiček a vybrat hromadu krmení pro přítomné útulky.

Na FOR PETS 2014 našlo nový domov 19 koček. Reportáž pak vyšla v č. 4/2014.

V roce 2015

Několikrát jsme ve spolupráci s našimi ostravskými přáteli dovezli hromadu pamlsků od firmy HTC servis do útulku v Dětmarovicích.

V roce 2016:

Ani v tomhle roce jsme se zrovna nenudili 🙂 např. jsme opět uspořádali velkou Umisťovací výstavu kočiček z útulků během FOR PETS 2016, kde našlo nový domov 37 koček a přítomné útulky si odvezly i velkou hromadu darů od sponzorů i návštěvníků akce.

V rámci naší akce Bull sraz jsme sbírali dárky pro útulkové pejsky a vše jsme přímo na místě předali Bullterrier Rescue Slovakia. Na akci byli přítomni osobně i se svým charitativním krámkem a odjížděli moc spokojení – jsme rádi, že jsme k tomu mohli přispět.

A jelikož radši pomáháme, než se tím chlubíme, chybí zde spousta dalších zápisů – díky za pochopení :

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

16 people follow haf_mnau
Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer Twitter Pic UtulekTa Twitter Pic tedveg Twitter Pic kacenkac Twitter Pic SOSRUSKY Twitter Pic R_Spicar Twitter Pic VrasMark