Dárky pro předplatitele 2017

Předplatné na jeden rok (6 čísel) stojí jen 234 Kč! A kromě toho, že od nás pravidelně noví předplatitelé dostávají dárky na přivítanou, snažíme se trochu rozmazlovat i všechny stávající (což dělá opravdu málokdo, možná spíš nikdo) – dostávali tak např. celý půlrok kapsičku pro kočky, nebo mohou po celý rok čerpat zajímavé slevy u našich “zvířecích” partnerů…

Samozřejmě i nadále se snažíme pro vás zajistit zajímavé dárky za Vaši věrnost, které si velmi vážíme!

Upozornění:
Abychom předešli případným nedorozuměním – noví předplatitelé jsou počítáni vždy od nového čísla. Tedy např. termín “v dubnu dostali tyto dárky…” znamená, že dárky dostali všichni (resp. třeba prvních 20 – vždy uvedeno v konkrétním čísle), kteří si časopis předplatili po datu 12.4. (když číslo vyšlo 11.4.). Děkujeme za pochopení.

Přehled dárků pro vás v roce 2017:

číslem 11-12 (vyšlo 13.11.) dostává prvních 20 nových předplatitelů dárek od firmy Energyvet – skvělý přípravek CYTOVET – pro očistu těla od škodlivých látek, volných radikálů a odstranění zánětů v zažívacím traktu, na sliznicích i na kůži.

A dále – VŠICHNI naši předplatitelé dostávají tentokrát bezva dárek – vzorek krmení YOGGIES. A dostane ho úplně KAŽDÝ, kdo si náš časopis objedná kdykoliv během listopadu/prosince, zkrátka až do konce roku 2017! 

číslem 9-10 (vyšlo 11.9.) dostalo prvních 20 nových předplatitelů dárek od firmy Energyvet přípravek ETOVET – na úpravu chování zvířete (snížení hyperaktivity, nebo naopak ke stimulaci při únavě).

 

číslem 7-8 (vyšlo 11.7.) dostali VŠICHNI noví předplatitelé (vč. těch, kdo předplatné prodlouží v termínu mezi 12.7.-11.9.) suchou směs na dorty pro pejsky ANIMAL CAKE!

Prvních 20 nových předplatitelů pak získalo od Energyvet přípravek EPIVET – šampon pro lesklou srst bez parazitů.

S číslem 5-6 (vyšlo 11.5.) dostali VŠICHNI naši předplatitelé PEXESO plné zvířátek od firmy Energyvet. A dále prvních 20 pak od stejné firmy SKELEVET – skvělý přípravek na regeneraci kostí, kloubů, svalů, šlach a kůže.

S číslem 3-4 (vyšlo 13.3.) dostali VŠICHNI naši předplatitelé zdarma vstupenku na veletrh FOR PETS 2017 (6.-9. dubna na Výstavišti PVA Letňany)

S číslem 1-2 (vyšlo 11.1.) a 3-4 vždy prvních 20 předplatitelů obdrželo stelivo CAT´S BEST! Kdo nemá kočičku nemáte, nebo prostě tuto nabídku nevyužil, mohl stelivo věnovat jakémukoliv útulku dle svého výběru.

CELOROČNÍ SPOLUPRÁCE:

Pokračujeme ve skvělé spolupráci s firmou ENERGYVET (viz také FB stránka tady), takže opět se můžete těšit na hodnotné přípravky od ní. V lednu a únoru to byl Probiovet (pro dobré trávení), v březnu a dubnu Omegavet (pro perfektní srst a dokonalé zuby), v dubnu a květnu Skelevet (na regeneraci kostí, kloubů, svalů, šlach a kůže), v červnu a červenci Epivet (šampon pro lesklou srst bez parazitů), v září a říjnu Etovet (pro úpravu chování zvířete) a v listopadu a prosinci Cytovet pro očistu těla od škodlivých látek).

KAŽDÝ náš předplatitel může opět i po celý rok 2017 čerpat SLEVU 5% z ceny na službu hlídání zvířat Petland. Profesionální hlídání mazlíčků s individuálním přístupem. Tel. 773 97 33 97, www.hlidanimazlicku.cz

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

18 people follow haf_mnau