Dárky pro předplatitele 2017

Předplatné na jeden rok (6 čísel) stojí jen 234 Kč! A kromě toho, že od nás pravidelně noví předplatitelé dostávají dárky na přivítanou, snažíme se trochu rozmazlovat i všechny stávající (což dělá opravdu málokdo, možná spíš nikdo) – dostávali tak např. celý půlrok kapsičku pro kočky, nebo mohou po celý rok čerpat zajímavé slevy u našich “zvířecích” partnerů…

Samozřejmě i nadále se snažíme pro vás zajistit zajímavé dárky za Vaši věrnost, které si velmi vážíme!

Upozornění:
Abychom předešli případným nedorozuměním – noví předplatitelé jsou počítáni vždy od nového čísla. Tedy např. termín “v dubnu dostali tyto dárky…” znamená, že dárky dostali všichni (resp. třeba prvních 20 – vždy uvedeno v konkrétním čísle), kteří si časopis předplatili od 12.4. (když číslo vyšlo 11.4.). Děkujeme za pochopení.

Přehled dárků pro vás v roce 2017:

S číslem 3-4 (vyšlo 13.3.) dostali VŠICHNI naši předplatitelé zdarma vstupenku na veletrh FOR PETS 2017 (6.-9. dubna na Výstavišti PVA Letňany)

S číslem 1-2 a 3-4 vždy prvních 20 předplatitelů počínaje vydáním nového čísla obdrží stelivo CAT´S BEST! Pokud kočičku nemáte, nebo prostě tuto nabídku nevyužijete, můžete se rozhodnout stelivo věnovat jakémukoliv útulku dle vašeho výběru – a firma CAT´S BEST mu ho doručí!

CELOROČNÍ SPOLUPRÁCE:

Pokračujeme ve skvělé spolupráci s firmou ENERGYVET, takže opět se můžete těšit na hodnotné přípravky od ní. V lednu a únoru to byl Probiovet (pro dobré trávení), v březnu a dubnu Omegavet (pro perfektní srst a dokonalé zuby).

KAŽDÝ náš předplatitel může opět i po celý rok 2017 čerpat SLEVU 5% z ceny na službu hlídání zvířat Petland. Profesionální hlídání mazlíčků s individuálním přístupem. Tel. 773 97 33 97, www.hlidanimazlicku.cz

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

15 people follow haf_mnau