Dárky v roce 2018

Předplatné na jeden rok (6 čísel) stojí jen 234 Kč! A kromě toho, že od nás pravidelně noví předplatitelé dostávají dárky na přivítanou, snažíme se trochu rozmazlovat i všechny stávající (což dělá opravdu málokdo, možná spíš nikdo) – dostávali tak např. celý půlrok kapsičku pro kočky, nebo mohou po celý rok čerpat zajímavé slevy u našich „zvířecích“ partnerů…

Samozřejmě i nadále se snažíme pro vás zajistit zajímavé dárky za Vaši věrnost, které si velmi vážíme!

Upozornění:
Abychom předešli případným nedorozuměním – noví předplatitelé jsou počítáni vždy od nového čísla. Tedy např. termín „v dubnu dostali tyto dárky…“ znamená, že dárky dostali všichni (resp. třeba prvních 20 – vždy uvedeno v konkrétním čísle), kteří si časopis předplatili po datu 12.4. (když číslo vyšlo 11.4.). Děkujeme za pochopení.

Přehled dárků pro vás v roce 2018:

S číslem 7-8 (vyjde 11. 7.) dostanou VŠICHNI NOVÍ předplatitelé směs na dorty ANIMAL CAKE!
+ prvních 20 nových předplatitelů dárek od firmy Energyvet – skvělý přípravek Omegavet (pro perfektní srst a dokonalé zuby).

S číslem 5-6 (vyšlo 11. 5.) dostali VŠICHNI NOVÍ předplatitelé stelivo pro kočky MIKEŠ od firmy KERAMOST! 

Plus prvních 20 nových předplatitelů obdrželo dárek od firmy Energyvet – skvělý přípravek Skelevet (pro regeneraci kostí, kloub, svalů, šlach i kůže).

Číslo 3-4 (vyšlo 12. 3.) bylo obzvláště štědré: VŠICHNI naši předplatitelé dostali:
vstupenku na veletrh FOR PETS 2017 (12.-15. dubna na Výstavišti PVA Letňany); a kapsičku pro kočky ROYAL CANIN! 

Dále, VŠICHNI NOVÍ dostali granulky BRIT MINI Grain Free Adult (400 g)
Prvních 20 nových předplatitelů obdrželo dárek od firmy Energyvet – skvělý přípravek Epivet (šampon pro sametově lesklou srst bez parazitů).

 

 

 

 

S číslem 1-2 (vyšlo 11. 1.) dostalo prvních 20 nových předplatitelů dárek od firmy Energyvet – skvělý přípravek Probiovet (pro dobré trávení).

Dále VŠICHNI naši předplatitelé dostali v lednu vzorek PANGAMINU pivovarské kvasnice, které obohatí (jakékoliv) krmení o vitamíny skupiny B a minerály, stačí jen krmení v misce posypat…

 

CELOROČNÍ SPOLUPRÁCE:

Pokračujeme ve skvělé spolupráci s firmou ENERGYVET (viz také FB stránka tady), takže opět se můžete těšit na hodnotné přípravky od ní. V lednu a únoru to je Probiovet (pro dobré trávení), v březnu a dubnu Epivet (šampon pro sametově lesklou srst bez parazitů), v květnu a červnu Skelevet (na regeneraci kostí, kloubů, svalů, šlach a kůže), v červenci a srpnu Omegavet (na podporu imunity), v září a říjnu Etovet (pro úpravu chování zvířete) a v listopadu a prosinci Cytovet (pro očistu těla od škodlivých látek).

KAŽDÝ náš předplatitel může opět i po celý rok 2018 čerpat SLEVU 5 % z ceny na službu hlídání zvířat Petland. Profesionální hlídání mazlíčků s individuálním přístupem. Tel. 773 97 33 97, www.hlidanimazlicku.cz

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer