Přijďte vystavit svou kočku na 1. propagační výstavu

Milí vystavovatelé, chovatelé koček,
rádi bychom vás co nejsrdečněji pozvali k účasti na naši první propagační výstavu ušlechtilých koček, která se bude konat 23. a 24. ledna v hotelu Diplomat v Praze.

Vzhledem k tomu, že propagační výstavy už ztratily ve svém konání svojí tradici a možná tedy nevíte, co vás na takové výstavě čeká a proč byste se jí vlastně měli zúčastnit, dovolte nám uvést víc podrobností v této pozvánce.

Co je cílem?

Cílem propagační výstavy je seznámit širokou veřejnost s různými plemeny ušlechtilých koček a hlavně propagovat chov koček s průkazem původu a tím i členství ve Svazu chovatelů koček jako takové. Jistě jste se již mnohokrát setkali s různými nejasnostmi, otázkami a nepravdami, rozšířenými mezi laiky a zájemci o pořízení kotěte, proč vlastně kupovat kotě s rodokmenem a co to pro ně znamená, proč nepodporovat množitele a jejich praktiky, jaký je rozdíl mezi zodpovědným a nezodpovědným chovatelem a jiné a jiné….

Stejně tak určitě často odpovídáte na otázky týkající se vámi chovaného plemene a víte, že osvěty v tomto směru není nikdy dost. Naše výstava chce svým konáním přispět právě k větší informovanosti a obecnému povědomí, pomoci vám – vystavovatelům s propagací vašeho plemene a chovatelské stanice a přivést do našich řad další nadšence, milovníky a sympatizanty chovatelství koček.

Jak taková výstava probíhá?

Na výstavě jsou vítány kočky s PP i kočky domácí v dobré zdravotní kondici, veterinární podmínky jsou stejné jako na jiné (nepropagační) výstavě. Oba dny se koná veterinární přejímka, kterou pro nás letos bude zajišťovat MVDr. Gabriela Vidímová.

Klece budou uspořádány podle plemen do tzv. panelů, kdy každé plemeno bude mít svůj prostor uspořádaný do tvaru písmene „U“. Kočky nebudou posuzovány posuzovateli, ale uprostřed panelu bude prostor pro prezentaci vašich koček návštěvníkům, dostatek času i prostoru s příchozími v klidu hovořit a komunikovat, podělit se o vaše zkušenosti, předvést právě tu vaši kočku a ukázat všem, proč je právě ona tou vaší nejkrásnější. K dispozici bude dostatek desinfekce, případně pomocníků.

V hlavním sále bude také každou celou hodinu postupně probíhat ukázka jednotlivých plemen koček „na živo“ s výkladem pro veřejnost. Na velkém plátně budou promítány prezentace plemen a chovatelských stanic. Přítomni na výstavě budou i mezinárodní posuzovatelé a poradci plemen, se kterými můžete konzultovat otázky, které Vás zajímají a na které třeba jindy nezbývá čas.

Pokud rádi soutěžíte, máte možnost po oba dny zúčastnit se soutěže o vítěze plemene a dále pak o vítěze výstavy. V rámci soutěže o vítěze plemene budou nominovány všechny přítomné kočky a vítěze plemene budou vybírat na místě přímo diváci. Pro vítěze máme připraveny hodnotné ceny od našich partnerů a sponzorů.

Co přinese výstava vám, jako vystavovatelům?

Proč byste se měli zúčastnit, když si nemůžete domů přinést hodnocení nebo titul? V první řadě budeme rádi, pokud se vám zalíbí myšlenka propagační výstavy jako takové a pokud máte opravdu chuť podělit se s návštěvníky o radost z chovatelství a vaše úspěchy. Vzhledem k tomu, že jste se již zúčastnili předchozí výstavy v Diplomatu, jistě víte, že návštěvnost je vysoká, nejvyšší z pořádaných výstav koček. To vám dává příležitost k prezentaci vaší chovatelské stanice, vaší chovatelské práce, vašich koček a oslovit mnoho potenciálních zájemců o vaše odchovy. V katalogu bude u každé kočky uveden (s vaším souhlasem) kontakt přímo na vaši chovatelskou stanici, a to v rámci zaplaceného klecného.

Stejně tak máte možnost prezentovat vaši inzerci na plátně během obou dnů výstavy, stačí nám dodat materiály ke zveřejnění, a to také bez dalších poplatků. Kromě cen pro vítěze máme i pozornost pro každého vystavovatele od našich partnerů např. výrobce steliva Öko Best, pivovaru Kocour a dalších. Pro děti bude připraven dětský koutek a speciální překvapení, přítomni budou i obvyklí a méně obvyklí prodejci, po oba dny bude probíhat bohatý doprovodný program přednášek.

Jaké je na naší výstavě klecné?

Cenu jsme stanovili 250,- Kč za jednu kočku(nebo vrh) bez ohledu na to, zda kočku přihlásíte na jeden nebo na oba dny. t.j. jedna kočka na sobotu je za stejnou cenu jako jedna kočka přihlášená na sobotu i neděli. Za každou další přihlášenou kočku zaplatíte jen 100,- Kč opět bez rozdílu, zda na jeden nebo dva dny. Více informací k přihlášení a přihlášky najdete na webových stránkách www.starshow.eu, anebo na fb události.

Na závěr nám dovolte malou prosbu – je to po dlouhé pauze opět naše propagační výstava. Uvítáme proto vaši vstřícnost a spolupráci, pokud máte nápad, co by ještě určitě nemělo na výstavě chybět, rádi vaše podněty přivítáme. Těšíme se na vás všechny, kteří nás přijdete podpořit, budeme se snažit o co nejpohodovější přístup, dobrou náladu a dobře strávený společný čas.

Na naší výstavě vyhrává každý – nejen kočky, ale i všichni zúčastnění a návštěvníci. Staňte se součástí nové a jedinečné propagační výstavy!

Těšíme se na vás i na vaše kočky!

Výstavní výbor pořádající ZO chovatelů koček Praha 8

Mgr. Vlastimil Jura
předseda ZO chovatelů koček Praha 8, člen představenstva ČRDM, člen KPM ČSCH
Mob.: +420 777 864 884
více na www.kockypraha.cz ; www.chovatel-praha.estranky.cz ; www.crdm.cz ; www.starshow.eu

výstava Diplomat

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer