Psí den Prahy 13 se blíží – dnes se zkoušely psí kostýmy

David Kraus, Míša Doubravová-Tomešová a jejich pejsci si dnes vyzkoušeli kostýmy kvůli akci Psí den s Prahou 13 v Centrálním parku Lužiny, která se uskuteční 3. září.

„Mimi, moje Jack Russell teriérka, je rozená modelka, podívejte, jak jí ten obleček sluší,“ rozplývala se Míša. Vyzkoušela na ní ještě psí botičky, ale ty se Mimi vůbec nelíbily a snažila si je sundat. David neodolal a vyzkoušel na svém Hugovi také několik oblečků. „Nejvíc mu sluší tenhle s kapucí a velkýma očima,“ zahlásil, když mu nasadil kostým pohádkové postavičky Stitch. Pejsci Míši Doubravové-Tomešové si ještě vyzkoušeli hlavolamy a na to konto se nám Míša pochlubila: „Akord je poměrně plachý pes, ale Mimi je všude plno, i přes to, že je takhle malinká. Na Psím dni chceme vyzkoušet i skok do výšky, tak snad se nám povede to vyhrát, protože bychom se tak zapsaly do České knihy rekordů ve skoku do výšky,“ těší se na výkony Míša Doubravová-Tomešová.

Majitelka firmy Rebeldog, kam celebrity dnes zamířili, Daniela Duchková, komentovala přípravy na akci takto: „Moc se na akci těšíme a velmi intenzivně připravujeme. Máme vybrané nejrůznější doplňky, oblečky a spoustu hraček speciálně na tuto akci. Celý náš tým se moc těší, protože pejsci jsou naše srdeční záležitost. Jako partner akce máme velkou zodpovědnost, ale věřím, že vše zvládneme bez problému.“

Spousta VIP osobností se přijde třetího září nejen pobavit a předvést na módní přehlídce co jejich pejsci umí a jak jim oblečky sluší, ale také podpoří psí útulky, nejen svou přítomností, ale i dárky. Co útulky potřebují, si našli na webu.

Míša, David a majitelka prodejny Daniela Duchková
Míša, David a majitelka prodejny Daniela Duchková
Lékařská pohotovost
Lékařská pohotovost
namlouvání
namlouvání

 

 

 

 

Více fotek najdete tady

Foto: www.psiden.cz

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer