SOUTĚŽ o vstupenky na FOR PETS!

Veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS se letos bude konat v PVA EXPO v Praze v Letňanech v termínu 3. – 6. dubna 2014. Milovníci zvířat se mohou těšit na expozice více než 80 vystavovatelů na ploše 1500 m2. Více informací najdete na stránkách www.for-pets.cz.

Nedílnou součástí veletrhu FOR PETS jsou také specializované výstavy zvířat. Časopis Haf a Mňau zde pořádá například umisťovací výstavu koček z útulku. Jen pro představu – loni v rámci této výstavy našlo svůj nový domov 29 koček!

Všichni naši předplatitelé získali s březnovým číslem vstupenku ZDARMA. Přímo v časopisu je dále kupón na 50% slevu na vstupné.

VYHRAJTE VSTUPENKU NA FOR PETS!

Odpovězte správně na otázku a získejte zdarma vstupenku na veletrh FOR PETS.

Posílat odpovědi můžete do pátku 21.3. 20:00 hod. Poté výhercům pošleme mail.

 OTÁZKA ZNÍ:

S jakým dalším veletrhem se bude veletrh FOR PETS konat?

1. FOR KIDS

2. FOR ARCH

3. FOR BABIES

ODPOVĚDI NÁM POSÍLEJTE NA REDAKČNÍ E-MAIL. Každá 5. správná odpověď vyhraje vstupenku! Připraveno máme celkem 10 lístků!

AKTUALIZOVÁNO 25. března 2014:

VÍTĚZOVÉ VSTUPENEK:

Alena700, Zdenka Trenčínská, Dana Běloušková, Míša Šmoulinka, Lucie Mašková, Hana Doudová, Michail33, Klára Krmelová, Saša Jindová, Pavel Kulštejn.

Jména jsou uvedena tak, jak byla napsána v mailech, event. v mailové adrese odesílatele. Všem výhercům jsme již zaslali e-mail s pokyny ohledně předání vstupenek. Děkujeme všem za účast a výhercům srdečně blahopřejmeme! Těšíme se na vás všechny na FOR PETS.

Jinak – pro zajímavost – běžná cena vstupenky je 150 Kč! Všechny cenové relace zde

LOGOFORPETS

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer