Stylové obojky pro pejsky i kočičky

Stylový obojek s motýlkem pro vašeho čtyřnohého přítele

Rozjasněte si procházky a ozdobte vašeho zvířecího mazlíčka něčím, co jen tak někdo jiným mít nebude. Uvidíte, že se za vámi budou majitelé ostatních pejsků, a nejen ti, se zájmem otáčet. Novým trendem je obojek s motýlkem pro psí elegány. Firma collars.cz vám je ručně ušije na míru, podle vašeho přání. Můžete si vybrat vzory a barvy z nabídky nebo mít speciální požadavek. Tento estetický doplněk je zároveň praktický a uvidíte, jakou z něj budete mít radost.

Obojky v rozmanitých barvách šité na míru

reklama-fb-800x300

Designový obojek je skvělým dárkem pro vašeho mazlíčka nebo pro mazlíčka někoho z vašeho okolí. Nebojte se vyřádit v barvách, co byste řekli třeba červenému s bílými puntíky nebo námořnicky pruhovanému? Nabídka je tak široká, že vám bude přecházet zrak a nebudete vědět, který dříve vybrat, Možná tedy nezůstane pouze u jednoho. Motýlci sluší pejskům i fenečkám všech plemen a věku.

K obojku s motýlkem si můžete objednat i ladící vodítko. Nechybí dokonce vánoční obojky nebo oblíbené šátky pro psy šité podle obvodu krku vašeho pejska.

Ozdobte pejska na váš svatební den

svatbaBlíží se váš svatební den a váš čtyřnohý přítel nemůže chybět? Vyšňořte jej také do slavnostního, objednejte mu svatební obojek, který bude ladit s výzdobou a barvami vaší svatby. Pes je přece nedílnou součástí vašeho života, tak proč jej nemít i u obřadu, pokud se koná venku, a proč by neměl být i součástí svatebních fotek? Uvidíte, že toho rozhodně litovat nebudete a díky krásnému novému obojku s motýlkem mu to bude opravdu slušet.

Obojky pro kočičí parádnice

Ani na kočičky firma collars.cz nezapomíná. Pořídit se dá stylový límeček pro kočku, který doladí aristokratický vzhled vaší kočičí krásky. Obojek pro kočku je výborný na focení a na slavnostní příležitosti. Vaše kočička ho ale může nosit třeba denně, pokud je na něj zvyklá.

3 psi

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

20 people follow haf_mnau
Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer Twitter Pic UtulekTa Twitter Pic tedveg