Tábor pro mladé chovatele – přihlaste své děti včas!

32. ročník letního stanového tábora se zvířaty se uskuteční ve dnech 5. – 25.července 2015 na tábořišti Zelený kříž v Mikulášovicích – Salmově, ve Šluknovském výběžku, na pokraji Národního parku České Švýcarsko (GPS: 50.9754250N, 14.3813789E). Tábor bude mít mezinárodní charakter – doposud se ho zúčastnily děti ze Slovenska, Iráku, Německa, Ruska, Ukrajiny a Francie.

Tábor je zamětabor deti-webřen pro děti se vztahem ke zvířatům a přírodě, se souhlasem rodičů je možno vzít s sebou na tábor doma chovaná zvířata, o která se budou děti na táboře samy starat.

Ubytování účastníků je ve stanech ( klasická A s podsadami a podlážkami), nebo po dohodě ve vlastních stanech. V přihlášce můžete uvést, s kým si přejete být ve stanu ubytováni. Stravování je zajištěno 5x denně, účastníci se budou podílet na přípravě .

Program je rekreační – výlety do NP a okolí vč. blízkého města v Německu, spaní pod širákem, táborové hry, sportování (míčové hry, stolní tenis), koupání na blízkém koupališti, projížďka na koních, zdokonalování znalostí o chovu zvířat a ochraně přírody.

Účastnický poplatek za 21 dnů tábora činí částku 5 500 Kč. Doprava je individuální nebo po dohodě společná z Prahy.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 31. května 2015. Po jejich obdržení bude odeslána faktura na účastnický poplatek, po obdržení platby počátkem června další pokyny.

Závazné přihlášky zasílejte na adresu: ZO ČSCH, Salmov 31, 407 79 Mikulášovice nebo elektronickou poštou (pořadatel upřednostňuje) na: chovatelemikulasovice@seznam.cz . Web zde.

PŘIHLÁŠKA KE ZTAŽENÍ ZDE!!!

Info na: tel. + 420 602 682 600, nebo Skype: avjura.

Jak to vypadlo na jednom takovém táboře, si můžete přečíst zde. Fotky z několika ročníků najdete zde.

 

Mediálním partnerem akce je časopis HAF@MŇAU.

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer