Rekord Bull sraz

Unikátní akci pro psy bull plemen pořádáme od r. 2014. Vznikla se záměrem udělat osvětu o těchto psech, o kterých se v médiích píše jako o krvelačných bestiích, přitom pravda je, jak už to bývá, jinde.

Už čtyřikrát se nám povedlo ustavit nový český rekord:

Oficiální web REKORD BULL SRAZU najdete zde!

Akce se zatím vždy konala v rámci oslavy Světového dne zvířat, který pořádá Nadace na ochranu zvířat (mockrát děkujeme za tuto podporu!).

Jak to probíhá?

V předem dané době (např. v r. 2017 to bylo od 12 do 17 hodin) byli registrováni psi bull plemen, kteří na akci přišli. Komisař z agentury Dobrý den po celou dobu dohlíží na sčítání. Konečný počet je pak zapsán do České knihy rekordů – samozřejmě jen v případě, že se povede překonat předchozí rekord.

Sraz je určen všem psům a fenkám bull plemen (dle FCI – viz níže). Na akci NENÍ POVOLENO volné pobíhání psů, POVINNÉ je mít psa na vodítku (je striktně vyžadováno!). Máte-li pejska trochu „ostřejšího“ a nejste si úplně jistí, jak bude reagovat na větší počet psů, radši mu dejte náhubek. Naším zájmem je uspořádat POHODOVOU A PRIMA AKCI, na které médiím ukážeme pravou povahu těchto psů!

SRAZ SE TÝKÁ TĚCHTO PLEMEN (DLE FCI):

Teriéři typu bull (3.3.)

• Americký stafordširský teriér
• Bulteriér
• Miniaturní bulteriér
• Stafordšírský bulteriér
Dále též americký pitbul – neuznaná plemena (11.)
PLUS američan bully a kříženci, kteří se na první pohled podobají některému z uvedených plemen.

KUPÍROVANÍ PSI

Dle ofic. stanoviska z Ministerstva zemědělství se mohou srazu zúčastnit a být zapsaní do rekordu, jen se nesmějí zúčastnit případných soutěží.

Dárky pro útulky

Přímo na akci také vždy sbíráme dárky pro pejsky v útulcích. Přineste jim něco dobrého na zub, hračku či další potřeby, které třeba už nepotřebujete. Útulkáči budou mít radost!

Dárky pro účastníky

Každý účastník se může těšit na zajímavé dárky od sponzorů akce.

CO JE TO SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT

Světový den zvířat se každoročně slaví 4. října na počest Sv. Františka z Assisi, který se věnoval péči o nemocná a opuštěná zvířata. Poprvé byl tento den vyhlášen jako Světový den zvířat (World Animal Day) v roce 1931 ve Florencii a má lidem především připomenout, že i zvířata jsou součástí naší planety a naše chování k nim by mělo být ohleduplné.

Kateřina Kašparová, pořadatelka Bull srazu

One thought on “Rekord Bull sraz”

Comments are closed.

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

23 people follow haf_mnau
Twitter Pic Krmivo_O Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot