Dárek pro vaši mlsnou kočku zdarma!

FELIX pamlskyS každým novým číslem časopisu HAF & MŇAU získáváte super dáreček pro vaši kočičku – balíček pamlsků FELIX Mixed Grill!

Číslo 11-12/2015 je v prodeji v síti PNS až do 11. ledna. Tak si ho určitě nenechte ujít!

Potěšte mlsný jazýček své kočky

Máte doma také tak neposedného kocourka nebo kočičku, jako je Felix? Také neustále vymýšlí, jak by si chytře řekl o krmivo a nedá vám pokoj, dokud mu ho nedáte? Pak mu určitě bude chutnat široká nabídka výrobků FELIX, kterou najdete ve vašich oblíbených supermarketech a hypermarketech. Velká škála příchutí naplní jeho touhu po rozmanitosti.

Značka FELIX nabízí:

FELIX Fantastic pro dospělé kočky – řada lahodných krmiv v kapsičkách, která vypadají a voní tak skvěle, že působí jako jídlo uvařené Vámi samotnými. Speciálně připravené z jemných šťavnatých kousků v bohatém želé budou Vaší kočce připadat neodolatelné při každém krmení. FELIX Fantastic je k dostání v široké škále rybích a masových příchutí. Také ve variantě se zeleninou.

FELIX Fantastic pro koťátka – speciálně vyvinuto pro koťátka tak, aby jim pomáhala správně růst během jejich prvního roku na cestě k dospělosti.

FELIX Sensations – řada lahodných krmiv vyrobených z kvalitních surovin, které nejen výtečně vypadají a voní, ale Vaší kočce samozřejmě i skvěle chutnají. Každé krmivo FELIX Sensations obsahuje jemné šťavnaté kousky v lahodném ochuceném želé pro skvělou chuť a lákavou vůni. Také NOVĚ ve variantě Sauce Surprise s ochucenými omáčkami!

FELIX chutná tak delikátně, že mu vaše kočka neodolá!

Značka FELIX vám dále nabízí i pochoutky pro kočky FELIX Party mix, se kterými si užijete ještě více radostných a rozpustilých chvilek s vaší kočkou. FELIX Party mix obsahuje neodolatelný barevný mix křupavých pochoutek, které jsou plné lákavých vůní, lahodných chutí a přitažlivých textur.

08_felixTolik příchutí a tvarů, že vaší kočku jen tak nepřestanou bavit:

Original Mix – s příchutí kuřete, jater a krůty

Mixed Grill – s příchutí hovězího, kuřete a lososa – PRÁVĚ TYTO DOSTANETE S ČASOPISEM!

Ocean Mix – s příchutí lososa, pstruha a tresky

Cheezy mix – s příchutí sýrů čedar, gouda a eidam

Picnic mix – s příchutí kuřete, krůty a sýru

Takže pokud máte to štěstí, že je vaše kočka tak úžasná jako FELIX, potěšte její smysly krmivem FELIX.

CELÝ ČLÁNEK čtěte zde (pdf)

 

Show Buttons
Hide Buttons