Nové číslo pro zdravé a pohodové léto!

Nové číslo 7-8/2018 je plné příběhů a dobrých rad, jak prožít zdravé léto bez komplikací. Objevili jsme jediného žijícího amstaffa v ČR a na Slovensku, který složil náročnou zkoušku IPO3! A to si zaslouží velký rozhovor s jeho šikovnou paničkou Monikou. Majitelé kočiček určitě ocení návod krok za krokem Jak připravit kočku na výstavu – konkrétně se týká úpravy srsti polo a dlouhosrstých koček.

Dozvíte se o strašné nemoci jménem eklampsie, která ohrožuje život fen se štěňaty. Velké téma letního čísla je život se slepým psem – proč není na místě lítost a jak mu pomoci prožít fajn život i s hendikepem (tématu jsme věnovali celé 4 strany).

Naučíme vašeho psa plavat – resp. naučí ho to Pavel Bradáč. Nechybí ani pravidelný seriál Jakuba Berana – tentokrát o tom, proč děláme chybu, když tzv. „nálepkujeme“, tj. říkáme, že „pes něco dělá proto, že je…“

Plus samozřejmě spousta dalšího – reportáže, fotky, příběhy

Číslo 7-8/2018 je v prodeji do 11. září v trafikách PNS.

Nemůžete nebo nevíte, kde časopis HAF & MŇAU sehnat? Tak klikněte sem a zadejte do rámečku (nahoře vpravo) vaše město, a vyjedou vám prodejny, kde ho zaručeně mají.

Foto na titulce: A. Jungerová

 

Show Buttons
Hide Buttons