Pojďte s námi na FOR PETS 2020!

Jak už tradičně nás najdete u Umisťovací výstavy kočiček z útulků – tentokrát v hale 1D  Moc se na vás všechny těšíme 

A nezapomeňte – úplně VŠICHNI naši předplatitelé dostanou s číslem 3-4/2020 (vyjde 11. března) VSTUPENKU NA FOR PETS ZCELA ZDARMA!!!
Tak si časopis včas nezapomeňte předplatit – na rok jen za 234 Kč – a krom vstupenky čekají na nové předplatitele i hodnotné dárky – přípravky od firmy Energyvet 

Objednávejte náš časopis snadno online zde: https://send.cz/casopis-objednavka/812/

Šéfredaktor HAF&MŇAU Princ se už těší, jak vám všem rozešle VIP vstupenky ♥

Jubilejní FOR PETS přinese to nejlepší ze světa mazlíčků. Tlapku na to!

Desátý ročník veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS se v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech odehraje od 16. do 19. dubna 2020.
Přijďte prozkoumat, jaké trendy letos ve zvířecí říši a mezi majiteli mazlíčků pofrčí.

Na FOR PETS 2020 nebudou chybět prezentace firem s chovatelskými potřebami, krmivy, zvířecí módou nebo designovými doplňky. Seznámíte se s chovateli i odborníky a budete s nimi moci sdílet své zkušenosti. Navíc. Organizátoři letos chystají ještě větší výstavní plochu. Domácím mazlíčkům bude věnována celá Hala 1 letňanského výstaviště.

Počíhejte si na kočičí novinky
FOR PETS opět nabídne pestrý výběr chovatelských potřeb pro všechny domácí mazlíčky. Novinkou letošního ročníku však bude větší výběr ze sortimentu potřeb pro chovatele koček a drobných zvířat.

Od pamlsků po nejlepší servis
Na veletrhu se představí výrobci klasických i speciálních druhů krmiv. Pokud máte pejska se specifickými potřebami, stavte se na stánku firmy BAŠTÍTO. Ta vašim čtyřnohým miláčkům dokáže připravit granulovanou baštu přesně na míru. Pokud jste vyznavačem spíše vařené stravy, zavítejte na stánek firmy MIXÁNO. Ta zase nabízí moderní stravu pro pejsky, šetrně vařenou v páře. Pouze čerstvé maso, čerstvá zelenina, hodnotné přílohy, bylinky a minerály.
Vystavovatelé se o vaše chlupaté členy rodiny postarají nejen co se krmení týče. Představí i speciální služby a vychytávky. Například příslušenství pro transport vaší smečky hledejte u firmy CENTRUM PŘÍVĚSŮ, dekorativní svítidla pro milovníky zvířat na stánku LI-GO a pro šperky s velikým výběrem psích plemen a zvířecích motivů zamiřte ke značce STŘÍBRNÉ TLAPKY. O zábavu vašich psů se dokonale postará firma MANAHU. Ta má ve svém repertoáru originální psí hlavolamy.

Pselfíčko na památku a rest v kavárně
Velkým hitem roku 2020 je nechat si svého mazlíčka profesionálně zvěčnit na fotografii. I na FOR PETS budete mít tu možnost. Pro fotku zavítejte do našich ateliérů a koupí fotografie přispějete zvířátkům v útulku, nebo si pořiďte od TRIPBOOK PHOTO speciální (foto)knihu pro zaznamenání výletů (nejen) se psem.
A budete-li potřebovat pauzu na občerstvení? Dopřejte si ji v některé ze psích kaváren přímo na stáncích našich vystavovatelů. Vřelou náruč a dobrou kávu nabídnou stánky DOGS AND FUN a AKINU.

Divoký doprovodný program
V rámci čtyřdenní přehlídky jsou připraveny zajímavé přednášky, ale také mnoho atraktivních vystoupení. Těšte se na opět na exhibici a mezinárodní závod v králičím hopu PRAGUE OPEN nebo na 37th – 40th CAVY SHOW FOR PETS 2020 – výstavu morčat. Součástí programu bude i umisťovací výstava koček bez domova pod patronací časopisu HAF & MŇAU a přehlídka psích útulků, takže pokud zrovna vybíráte nového zvířecího člena rodiny, máte jedinečnou šanci pořídit ho právě na FOR PETS. Spolupořadatel veletrhu FOR PETS, NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT, doplní program o zvířecí sportovce, umělce, asistenty a záchranáře, ale i o přednášky a workshopy a poradenství ze světa domácích a volně žijících zvířat.

FOR PETS se v PVA EXPO PRAHA uskuteční ve stejném termínu jako veletrhy FOR KIDS a FOR HORSE. Zavítejte na nejživější veletrhy letošní sezóny. Více na www.for-pets.cz.

 
 
 
Show Buttons
Hide Buttons