Kupte si kalendář na rok 2018 a pomozte zvířatům v nouzi

Jako už tradičně vám nabízíme charitativní kalendáře z dílny útulků opuštěných psů a koček, kterým díky tomu pomůžete získat tolik potřebné finance na jejich záslužnou činnost – děkujeme vám ♥

VÝZVA PRO ÚTULKY: Chystáte kalendář, ale nejste zde uvedeni? Pošlete nám fotku/y a text na redakční mail a my ho zde zveřejníme! A pokud bude volné místo, dáme ho i do časopisu, aby se o něm dozvědělo co nejvíce lidí.

DOGPOINT: TAJNÝ ŽIVOT PSŮ

Dogpoint vydává už 6. charitativní kalendář a tentokrát přináší něco neuvěřitelného! Odhalil tajné životy našich psů… Pořiďte si jeho kalendář a můžete tato tajemství poznávat také. Jejich nákupem navíc pomůžete zachránit životy a jedinečné příběhy dalších psů.
Svůj tajný i dobře známý život si užívá i 150 psů, kterým pomohli díky vašim loňským nákupům kalendářů. Tehdy kalendáře koupilo 2 000 z vás. Peníze z nich použili hlavně pro pejsky ze zanedbaných přemnožených smeček. I tentokrát půjdou peníze z kalendářů na veterinární výdaje, nezbytné opravy, provoz útulku…
Více info + kde koupíte kalendáře Dogpointu najdete zde

BULÍCI & BMW 2018

Naši slovenští přátelé OZ Bullterrier Rescue Slovakia se tentokrát spojili s CZECH BMW E39 COMMUNITY
a připravili společné nádherné kalendáře: formát A3, rozměr 45 x 32 cm, tištěný na matném papíru200 gr.
Cena velice příjemná 7 € (cca 180 Kč) + poštovné. Objednávejte jednoduše – napište BRS zprávu na FB (nejlépe zde na jejich obchůdku)

Bulíci a BMW

FORDOGS 2018 

V nabídce jsou kalendáře stolní, nástěnné a nově i krásné pexeso. Jak v kalendářích, tak v pexesu jsou fotky pejsků z ForDogs z.s. , kteří na svůj domov stále čekají, i těch, co už si lebedí ve svých domovech ). Objednávat můžete zde: http://www.fordogs-spolek.cz/objednavka-kalendare/
Nástěnný kalendář A3 stojí 300 Kč, stolní kalendář 14ti denní 250 Kč a Pexeso 50 Kč.
Celý výtěžek bude použit pro svěřence spolku, zejména na veterinární péči a zlepšení komfortu během jejich pobytu v útulku.

BULL KALENDÁŘ – PRO BULÍKY V NOUZI

Buličí kalendář na rok 2018, nástěnný – velký formát A3.

Edit: Už nejde objednat

 

VÝMARSKÝ OHAŘ

První charitativní stolní kalendář, který je ohlédnutím za činností dobrovolníků, jejichž aktivita a organizovaná pomoc vedla k založení spolku Weim Help z.s. Výtěžek ze zakoupených kalendářů bude připsán na transparentní účet 2801254069/2010 a vy se tak stanete součástí projektu s názvem: JEDETE V TOM S NÁMI.

Kalendář je možné za cenu 300 Kč + poštovné 50 Kč objednávat zde na fb prostřednictvím zpráv, či v objednávkovém formuláři na webu www.weimhelp.cz . Je též možné kalendáře osobně zakoupit v partnerských prodejních místech.

KOČIČÍ NADĚJE: STOLNÍ KALENDÁŘ 

Cena je 170 Kč + poštovné dle tarifu České pošty.

Možnost osobního předání po domluvě na e-mailu: Praha (kdekoliv), Hradec Králové, Ostrava, Pardubice, Sezemice u Pardubic, Ronov nad Doubravou.

Objednávky prosím pište na mail: kocicinadejeaukce@seznam.cz

DOBRMANI V NOUZI

Jak objednat -pište na email: dobrmanivnouzi@seznam.cz 
do předmětu napište: kalendář 2018, dále uveďte počet kusů a vaši adresu – pouze na takový email obdržíte platební instrukce.
A pozor!!! Počet kusů je omezený i tento rok, tak dlouho neváhejte 🙂

 

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

23 people follow haf_mnau
Twitter Pic Krmivo_O Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot