Dárky v roce 2020

Předplatné na jeden rok (6 čísel) stojí jen 234 Kč! A kromě toho, že od nás pravidelně noví předplatitelé dostávají dárky na přivítanou, snažíme se trochu rozmazlovat i všechny stávající (což dělá opravdu málokdo, možná spíš nikdo) – dostávali tak např. celý půlrok kapsičku pro kočky, nebo mohou po celý rok čerpat zajímavé slevy u našich “zvířecích” partnerů…

Samozřejmě i nadále se snažíme pro vás zajistit zajímavé dárky za Vaši věrnost, které si velmi vážíme!
A pozor – abychom vám je mohli doručit, potřebujeme mít na Vás i mail a mobil – nezapomeňte je prosím vyplnit, když si objednáváte předplatné, byla by škoda o tak krásné dárky přijít 🙂

Upozornění:
Abychom předešli případným nedorozuměním – noví předplatitelé jsou počítáni vždy od nového čísla. Tedy např. termín “v dubnu dostali tyto dárky…” znamená, že dárky dostali všichni (resp. třeba prvních 20 – vždy uvedeno v konkrétním čísle), kteří si časopis předplatili po datu 12.4. (když číslo vyšlo 11.4.). Děkujeme za pochopení.

Přehled dárků pro vás v roce 2020:

Pokračujeme ve skvělé spolupráci s firmou ENERGYVET (viz také FB stránka tady), takže opět se můžete těšit na hodnotné přípravky od ní. Začínáme od čísla 3-4/2020!

V březnu a dubnu to tedy bude Audivet (pomůže zvířatům s vyrážkami, ekzémy, povrchovými poraněními a kožními mykózami), v květnu a červnu Imunovet (přírodní antibiotikum, je ideální i na všechny typy ran), v červenci a srpnu Epivet (šampon pro sametově lesklou srst bez parazitů), v září a říjnu Omegavet (na podporu imunity), v listopadu a prosinci Etovet (pro úpravu chování zvířete).

Obnvujeme spolupráci s Hlídáním mazlíčků PETLAND: KAŽDÝ náš předplatitel může i po celý rok 2020 čerpat SLEVU 5 % z ceny na službu hlídání zvířat Petland. Profesionální hlídání mazlíčků s individuálním přístupem. Tel. 773 97 33 97, www.hlidanimazlicku.cz

S číslem 3-4 (vyjde 11. 3.) se jako už tradičně mohou VŠICHNI naši předplatitelé těšit na ZDARMA vstupenku na veletrh FOR PETS 2020 (16.-19. dubna na Výstavišti PVA Letňany)! 

A tím zdaleka nekončíme – další dárky pro vás přislíbila znovu i firma DO PSÍ MISKY – specialista na B.A.R.F. a zdravé doplňky Vše se včas dozvíte!

Show Buttons
Hide Buttons