Dárky v roce 2019

Předplatné na jeden rok (6 čísel) stojí jen 234 Kč! A kromě toho, že od nás pravidelně noví předplatitelé dostávají dárky na přivítanou, snažíme se trochu rozmazlovat i všechny stávající (což dělá opravdu málokdo, možná spíš nikdo) – dostávali tak např. celý půlrok kapsičku pro kočky, nebo mohou po celý rok čerpat zajímavé slevy u našich “zvířecích” partnerů…

Samozřejmě i nadále se snažíme pro vás zajistit zajímavé dárky za Vaši věrnost, které si velmi vážíme!
A pozor – abychom vám je mohli doručit, potřebujeme mít na Vás i mail a mobil – nezapomeňte je prosím vyplnit, když si objednáváte předplatné, byla by škoda o tak krásné dárky přijít 🙂

Upozornění:
Abychom předešli případným nedorozuměním – noví předplatitelé jsou počítáni vždy od nového čísla. Tedy např. termín “v dubnu dostali tyto dárky…” znamená, že dárky dostali všichni (resp. třeba prvních 20 – vždy uvedeno v konkrétním čísle), kteří si časopis předplatili po datu 12.4. (když číslo vyšlo 11.4.). Děkujeme za pochopení.

Přehled dárků pro vás v roce 2019:

CELOROČNÍ SPOLUPRÁCE:

Pokračujeme ve skvělé spolupráci s firmou ENERGYVET (viz také FB stránka tady), takže opět se můžete těšit na hodnotné přípravky od ní. V lednu a únoru to je Probiovet (pro dobré trávení), v březnu a dubnu Epivet (šampon pro sametově lesklou srst bez parazitů), v květnu a červnu Skelevet (na regeneraci kostí, kloubů, svalů, šlach a kůže), v červenci a srpnu Omegavet (na podporu imunity), v září a říjnu Etovet (pro úpravu chování zvířete) a v listopadu a prosinci Cytovet (pro očistu těla od škodlivých látek).

Navázali jsme novou spolupráci s firmou DOKONALÁ LÁSKA – díky tomu obdržíte další skvělé dárky! 

 

A tím nekončíme – další dárky pro vás věnuje i firma DO PSÍ MISKY – specialista na B.A.R.F. a zdravé doplňky ♥ 
A sice pro prvních 20 nových předplatitelů po 11. březnu skvělou TESTOVACÍ TAŠKU JARO!!!

 

A CO KONKRÉTNĚ NA VÁS LETOS ČEKÁ?

S číslem 11-12 (vyjde 11. 11.) dostane prvních 20 nových předplatitelů dárek od firmy Energyvet – skvělý přípravek Cytovet (pro očistu tkání těla od škodlivých látek, volných radikálů a odstranění zánětů v zažívacím traktu, na sliznicích i na kůži).

 

 

S číslem 9-10 (vyjde 11. 9.) dostane prvních 20 nových předplatitelů dárek od firmy Energyvet – skvělý přípravek Etovet (pro úpravu chování zvířete, zklidnění).

 

 

S číslem 7-8 (vyšlo 11. 7.) dostane prvních 20 nových předplatitelů dárek od firmy Energyvet – skvělý přípravek Omegavet (pro perfektní srst a dokonalé zuby), a dále prvních 10 nových předplatitelů dárek přímo od nás – knihu MALINA PRO SLONA o tom, jak čeští psi pomáhají v Kongu…

S číslem 5-6 (vyšlo 13. 5.) dostalo prvních 20 nových předplatitelů dárek od firmy Energyvet – skvělý přípravek Skelevet (pro regeneraci kostí, kloub, svalů, šlach i kůže) a .rovněž dva pytle STELIVA MIKEŠ PARFUM od firmy Keramost!

 

Číslo 3-4 (vyšlo 11. 3.) bude obzvláště štědré: VŠICHNI naši předplatitelé dostali jako už tradičně:
vstupenku na veletrh FOR PETS 2019 (4.-7. dubna na Výstavišti PVA Letňany)! 

Dále, prvních 20 nových předplatitelů obdrželo dárek od firmy Energyvet – skvělý přípravek Epivet (šampon pro sametově lesklou srst bez parazitů). A další dárek od DO PSÍ MISKY –  skvělá TESTOVACÍ TAŠKA JARO!!!

 

S číslem 1-2 (vyšlo 11. 1.) dostálo prvních 20 nových předplatitelů dárek od firmy Energyvet – skvělý přípravek Probiovet (pro dobré trávení).

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

22 people follow haf_mnau
Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot Twitter Pic vnesmer