Dárky v roce 2020

Předplatné na jeden rok (6 čísel) stojí jen 234 Kč! A kromě toho, že od nás pravidelně noví předplatitelé dostávají dárky na přivítanou, snažíme se trochu rozmazlovat i všechny stávající (což dělá opravdu málokdo, možná spíš nikdo) – dostávali tak např. celý půlrok kapsičku pro kočky, nebo mohou po celý rok čerpat zajímavé slevy u našich “zvířecích” partnerů…

Samozřejmě i nadále se snažíme pro vás zajistit zajímavé dárky za Vaši věrnost, které si velmi vážíme!
A pozor – abychom vám je mohli doručit, potřebujeme mít na Vás i mail a mobil – nezapomeňte je prosím vyplnit, když si objednáváte předplatné, byla by škoda o tak krásné dárky přijít 🙂

Upozornění:
Abychom předešli případným nedorozuměním – noví předplatitelé jsou počítáni vždy od nového čísla. Tedy např. termín “v dubnu dostali tyto dárky…” znamená, že dárky dostali všichni (resp. třeba prvních 20 – vždy uvedeno v konkrétním čísle), kteří si časopis předplatili po datu 12.4. (když číslo vyšlo 11.4.). Děkujeme za pochopení.

Přehled dárků pro vás v roce 2020:

Pokračujeme ve skvělé spolupráci s firmou ENERGYVET (viz také FB stránka tady), takže opět se můžete těšit na hodnotné přípravky od ní. Začínáme od čísla 2 (tj. březen-duben/2020)!

Na jaře to tedy je Audivet (pomůže zvířatům s vyrážkami, ekzémy, povrchovými poraněními a kožními mykózami), od 1. června Imunovet (přírodní antibiotikum, je ideální i na všechny typy ran), od 3. srpna Epivet (šampon pro sametově lesklou srst bez parazitů), od 1. října Omegavet (na podporu imunity), od 1. prosince Etovet (pro úpravu chování zvířete).

Obnvujeme spolupráci s Hlídáním mazlíčků PETLAND: KAŽDÝ náš předplatitel může i po celý rok 2020 čerpat SLEVU 5 % z ceny na službu hlídání zvířat Petland. Profesionální hlídání mazlíčků s individuálním přístupem. Tel. 773 97 33 97, www.hlidanimazlicku.cz

S číslem 2/20 (vyšlo 11. 3.) navíc jako už tradičně VŠICHNI naši předplatitelé dostali na ZDARMA vstupenku na veletrh FOR PETS 2020 (původní termíny 16.-19. dubna se změnil na 3.-6. září na Výstavišti PVA Letňany)! VIP vstupenky Vám samozřejmě platí i na nový zářijový termín.

A tím zdaleka nekončíme – další dárky pro vás přislíbila znovu i firma DO PSÍ MISKY – specialista na B.A.R.F. a zdravé doplňky Vše se včas dozvíte!

Show Buttons
Hide Buttons