Přijďte si vybrat kočičku na FOR PETS 2017!

 

Už tradičně se v rámci oblíbeného veletrhu můžete těšit na Umisťovací výstavu koček, na které své svěřence nabídne minimálně 11 útulků z celé ČR – v tuto chvíli je už jistá účast těchto útulků:

Kočičí Azyl CZ (spolupořadatel výstavy)
Srdcem pro kočky
Podbrdsko
Devět životů
Animal SOS
Tlapky Mochov
Kočičí domov Sluníčko
Kočky bez hranic
Pozor kočka
Kočičí Pohlazení
Šance zvířatům

Umisťovací výstava se jako už tradičně koná v rámci nabitého doprovodného programu, který organizuje Nadace na ochranu zvířat. Návštěvníci se mohou těšit např. na ukázky výcviku vodicích psů, záchrany zvířat v praxi, dogfrisbee, ale i tanec se psem, první pomoc psům nebo povídání o chovu domácích prasátek. Připraveny budou i informace o problémovém chování psů a koček, ale také například o akupunktuře, tradiční čínské medicíně ad.

Loni bylo na FOR PETS 2016 celkem 9 útulků a povedlo se najít nový domov pro 37 kočiček (původně bylo rovněž přihlášeno 11 útulků, ale dva z nich těsně před akcí musely svou účast zrušit, protože umístily všechny kočičky, které měly na akci připravené – což je také skvělé J).

CHCETE JÍT NA FOR PETS ZDARMA NEBO ASPOŇ SE SLEVOU?

Všichni předplatitelé časopisu HAF & MŇAU obdrží s číslem 3-4 (vychází 13.3.) vstupenku na FOR PETS zcela zdarma (standardně bude stát 150 Kč)!

FB Událost tady

Chcete další vstupenku na FOR PETS se slevou? Stáhněte si ji tady, tato zlevněná vstupenka vás bude stát 100 Kč.

 

 

Na všechny návštěvníky se už teď moc těšíme,

za organizátory Kateřina Kašparová

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

23 people follow haf_mnau
Twitter Pic Krmivo_O Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot