PŘIJĎTE SI VYBRAT KOČKU NA UMISŤOVACÍ VÝSTAVU NA FOR PETS 2019

Už tradičně se v rámci doprovodného programu Nadace na ochranu zvířat můžete těšit na Umisťovací výstavu koček, na které své svěřence nabídne minimálně 11 útulků z celé ČR – v tuto chvíli je už jistá účast těchto útulků:

Kočičí a psí azyl (spolupořadatel výstavy)
Srdcem pro kočky
Podbrdsko
Devět životů
Animal SOS
Tlapky Mochov
Kočičí Naděje
Pozor kočka
Kočičí štěstí
Kočičí domov Sluníčko
Spolek na ochranu zvířat Dobříšsko

Doprovodný program organizuje Nadace na ochranu zvířat a návštěvníci se mohou těšit např. na ukázky výcviku vodicích psů, nejrůznějších psích sportů i zajímavá povídání o chovu zvířat. V sobotu 6. dubna po poledni na hlavním pódiu proběhne i křest knihy Malina pro slona od autorky Hany Böhme, známé trenérky psů, která cvičí detekční psy na odhalování pašeráků cenných trofejí v Kongu (více viz www.malinaproslona.cz). Kniha vychází v úzké spolupráci s časopisem HAF & MŇAU a s podporou generálního partnera ROYAL CANIN.

Veletrh FOR PETS 2019 se koná od 4. do 7. dubna na výstavišti PVA Letňany. Všichni předplatitelé časopisu HAF & MŇAU na něj dostali VIP vstupenku zcela zdarma!

Loni se na FOR PETS 2018 povedlo se najít nový domov pro 22 opuštěných kočiček.

DÁRKY PRO VŠECHNY ÚTULKY + PRO UMÍSTĚNÉ KOČIČKY

Skvělá zpráva – všechny útulky, co budou nabízet kočičky k umístění na veletrhu FOR PETS 2019 dostanou opět stelivo od našeho milého partnera KERAMOST!
Taktéž od něj dostanou stelivo na cestu do nového domova všechny kočičky, které se povede umístit. Mockrát za to děkujeme!

Na všechny návštěvníky se už teď moc těšíme,

za organizátory Kateřina Kašparová

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

23 people follow haf_mnau
Twitter Pic Krmivo_O Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot