PŘIJĎTE SI VYBRAT KOČKU NA UMISŤOVACÍ VÝSTAVU NA FOR PETS 2020

Už tradičně se v rámci doprovodného programu Nadace na ochranu zvířat můžete těšit na Umisťovací výstavu koček, na které se bude prezentovat a drtivá většina nabídne i své svěřence celkem 8 útulků a spolků z celé ČR:

Kočičí a psí azyl (spolupořadatel výstavy)
Srdcem pro kočky
Podbrdsko
9 životů
Animal SOS
Tlapky Mochov
Spolek na ochranu zvířat Dobříšsko
Feliti kastruje

Umisťovací výstava se jako už tradičně koná v rámci nabitého doprovodného programu, který organizuje Nadace na ochranu zvířat. Návštěvníci se mohou těšit např. na ukázky výcviku vodicích psů, nejrůznějších psích sportů i zajímavá povídání o chovu zvířat. Loni se na FOR PETS 2019 povedlo se najít nový domov pro 20 kočiček z celkem 11 přítomných útulků.

MALINA PRO SLONA + FOTOATELIÉR A SOUTĚŽ

Hned vedle koček, na stánku časopisu HAF & MŇAU (který Umist. výstavu spolupořádá) bude denně (kromě soboty) přítomna i Hana Böhme, známá trenérka psů a vedoucí unikátního projektu Malina pro slona (výcvik detekčních psů na odhalování pašeráků cenných trofejí v Kongu).

A na stejném místě (u koček) najdete letos i novinku – profesionální fotoateliér Nikoly Kolářové! Určitě si nezapomeňte nechat zvěčnit svého pejska – pořadatel FOR PETS totiž nachystal i soutěž fotek právě z veletržních ateliérů! Vítězové se mohou těšit na lákavé ceny od štědrých sponzorů (AKINU, Šmakos ad.)

DÁRKY PRO ÚTULKY A UMÍSTĚNÉ KOČIČKY

Skvělá zpráva – všechny útulky, co budou nabízet kočičky k umístění na veletrhu FOR PETS 2020 dostanou opět stelivo od našeho milého partnera KERAMOST!
Taktéž od něj dostanou stelivo na cestu do nového domova všechny kočičky, které se povede umístit. Mockrát za to děkujeme!

Na všechny návštěvníky se už teď moc těšíme,

jménem organizátorů Kateřina Kašparová

Show Buttons
Hide Buttons