První letošní číslo: Spousta novinek!

Exkluzivně jen u nás se seznámíte s LYKOI – úplně první vlčí kočkou v ČR! Veterinář ve své poradně odpovídá na vaše dotazy na témata: nemocné ledviny. torze žaludku a kočičí potíže.

Co určitě uvítají majitelé kočiček: Seznámíte se s Klárou Vodičkovou, která od ledna v novém pořadu České televize “Kočka není pes” pomáhá majitelům problémových koček a exkluzivně pro HAF & MŇAU bude psát nový seriál o tréninku koček. Další nový seriál jen pro nás připravuje veterinářka Lenka Adlerová, v tomto čísle najdete díl s názvem Pravda o toxoplasmóze: skutečné nebezpečí, nebo zbytečné strašení?

Pavel Bradáč ve své výchovné poradně píše nový seriál o komunikaci, v tomto čísle na téma: Hierarchie, nebo spolupráce? Představíme vám netradičního canisterapeuta – amerického buldoka. A samozřejmě, reportáže, fotky… a spousta dalšího vás čeká v prvním čísle nového roku.

HM_1-2_2017Číslo 1-2/2017 je v prodeji v síti PNS od 12. ledna až do 13. března 2017 – seznam všech prodejen, kde náš časopis HAF & MŇAU zaručeně koupíte, najdete tady (i s jednoduchým formulářem, kde jen zadáte vaše město):
https://www.haf-mnau.eu/casopis/kde-nas-koupite/

Foto: A. Jungerová

obsah-cisla1-2

Show Buttons
Hide Buttons