Krmení a chovatelské potřeby

Krmiva bez chemie z pravého masa – nový trend ve zdravé výživě psů i koček. Granule ze špičkových surovin lisované za studena.

Česká značka krmiv Yoggies má hlavní cíl, aby pes a kočka dostali to nejlepší, a především to nejzdravější krmivo. Právě proto jsou granule Yoggies – jako jediné na trhu – vyráběny na přírodní bázi, výhradně z masa a špičkových surovin, bez jediného konzervantu či chemických látek. Granulím YOGGIES se dokonce přezdívá SUŠENÝ BARF. Jsou totiž vyrobeny z pravého kuřecího a hovězího masa, bez chemie a hormonů – kuřecí pochází z německo-švýcarské farmy, hovězí maso z Německa; obsahují i výtažek z masa mušlí, to kvůli podpoře pohybového aparátu psa, vlákninu a vitaminy z ovoce a zeleniny, ale i např. křemelinou (mletý křemen) pro podporu peristaltiky střev a čištění trávicího traktu. A ještě v jednom směru jsou tyto granule unikátní: obsahují probiotika pro podporu imunity psů.

Spolupracujeme od r. 2017.

Do psí misky je rodinná firma zabývající se výrobou masa pro psy a kočky, s vlastní distributorskou sítí a poradenskou činností. Ideální pro ty, kdo se rozhodli BARFovat (tedy krmit své psy/kočky syrovou potravou)

Spolupracujeme od r. 2018.

Superprémiová krmiva pro psy a kočky BRIT.

CHOVATELSKÉ POTŘEBY

pozor pes

Nový internetový obchod POZOR PES

Show Buttons
Hide Buttons