Srovnání krmiv Brit a Calibra: Která značka je lepší?

Pes si bohužel (anebo bohudík?) krmivo nemůže vybrat a je stoprocentně závislý na uvážení páníčka. Zkušení chovatelé mají jasno, protože v průběhu času vyzkoušeli různé značky a řady krmiv. Ti začínající stojí na rozcestí a váhají. Jste na tom podobě a nemůžete se rozhodnout mezi českými značkami Brit a Calibra? V tom případě nepřestávejte číst. Prozradíme, jak při výběru nešlápnout vedle.

Brit i Calibra jsou čeští výrobci. Obě firmy vyrábí kvalitní prémiová a superprémiová granulovaná krmiva za přijatelné ceny. Chovatelé si české granule oblíbili, ale dělí se na dva pomyslné tábory. Zatímco první skupina vychvaluje značku Calibra, druhá by dala ruku do ohně za Brit. Kde je pravda?

V prvé řadě je třeba zdůraznit, že nejde jen o značku, ale především o vhodnou řadu krmiva. Oba výrobci vyrábí granulované krmivo pro různé věkové skupiny a specifika psích ras.

Krmiva Brit se vyrábí v řadách Brit Premium, Brit Care a Brit Carnilove. Ve všech případech jde o hypoalergenní krmiva. Řady Brit Care a Brit Premium jsou bez obsahu sóji, hovězího a vepřového masa a geneticky upravovaných organismů. Brit Carnilove je holistické krmivo se 70% obsahem masa ze divokých zvířat, zeleninou a dalšími složkami, které respektují přirozené potřeby psa. Podobně jako americká krmiva Taste of the Wild. Brit současně nabízí také speciální řady Brit Premium Dog Sport a Brit Care Dog Endurance.

Calibra vyrábí prémiová krmiva, která jsou jednoznačně kvalitnější než levné „hypermarketové“ granule. O třídu výš stojí superprémiové řady s bohatým zdrojem sacharidů. Na své si přijdou také chovatelé, kteří shání krmivo pro zvýšení hmotnosti nebo psy s nadměrnou fyzickou zátěží. Jedná se o řady Calibra Dog Energy a Calibra Dog Premium Energy.

Ale která značka je lepší? Přečtěte si toto srovnání krmiv a budete mít jasno.

/REKLAMA/

Show Buttons
Hide Buttons