Úvodní slovo šéfredaktorky – 1/2013

Vážení a milí přátelé psů a koček,

doufám, že jste v pohodě a hlavně ve zdraví přežili všechen ten vánoční ruch a blázinec (počítaje v to i všechno, co bylo před a po…), a samozřejmě Silvestra a jeho hlučný doprovod – nejrůznější petardy a ohňostroje. Těžko říct, co některé lidi vede k tomu, že zrovna závěr roku musejí „oslavit“ co nejhlučnějšími ranami, a to navíc v duchu „čím větší randál, tím lepší“. Každopádně v redakci jsme dospěli k závěru, že takové jedince těžko od jejich úmyslu odvede sebedojemnější obrázek pejska s nápisem „Neházejte petardy, nám to opravdu vadí“ (které v posledních dnech roku doslova zaplavily internet a facebook), a raději jsme pro všechny pejskaře připravili „návod“, jak co nejlépe ochránit své čtvernožce před nepříjemnými doprovodnými jevy konce roku. Mohli jste ho najít na našem webu i facebooku (kde velmi rychle dosáhl několika tisíc sdílení) a doufám, že vám byl ku prospěchu. Kdyby tyto rady pomohly před zběsilým úprkem zachránit aspoň jednoho pejska, stálo to za to!

Nicméně hleďme už raději dopředu, co nás letos čeká! Tedy přesněji – co jsme pro vás vymysleli a nachystali v naší redakci. Jsou to nové seriály – o zdraví a výchově psů a dále zábavné čtení na pokračování od u vás stále oblíbenějšího autora povídek Milana Roda. Sami nevíme, jak to celé dopadne – Milan nám nic neprozradil a vždy posílá díly jen s několikadenním předstihem (vždy posílá další díl těsně) před uzávěrkou. J Pokračovat samozřejmě budeme s osvědčenými rubrikami – zejména pak s poradnami o veterině, krmení, ale i focení a dalšími. A nadále budeme ze všech sil podporovat ty, co zatím neměli štěstí na milující páníčky – kočičky a pejsky bez domova. Doufáme a pevně věříme, že nám v tom i vy budeme dál nápomocni – i letos budeme dávat nemalý podíl z prodeje každého čísla právě útulkům. Protože – čím víc lidí si náš časopis koupí, tím více pomoci půjde opuštěným psům a kočkám!

Upřímně vám všem a vašim čtyřnohým miláčkům přeji co nejpohodovější a nejúspěšnější celý rok 2013 a těším se moc, že se budeme opět pravidelně setkávat!

Vaše

Kateřina Kašparová

šéfredaktorka

 

 

Napsat komentář

Show Buttons
Hide Buttons