Úvodní slovo šéfredaktorky – 3/2013

Vážení a milí přátelé psů a koček,

nejkratší měsíc v roce je za námi, tak co je u vás nového?

U nás samozřejmě nové číslo – ale zas tak úplně samozřejmé to tentokrát věru nebylo. Skoro celá naše redakce včetně grafičky lehla s nemocí a málem toto číslo nestihlo vyjít v termínu. To byly, panečku, nervy! Na mne to padlo přesně týden před tiskem, kdy je práce nejvíc, a myslela jsem, že mi snad už nikdy nebude dobře!

No, nakonec to všechno dobře dopadlo – důkazem budiž fakt, že držíte náš nejnovější kousek v rukou. Doufám, že se vám o to víc bude líbit, když nás všechny doslova stál litry potu (krve naštěstí ne). A hlavně doufám, že vám se podobné hrůzy vyhnuly!? Teď – na začátku jara, kdy se příroda nádherně probouzí a sluníčko už pomalu, ale jistě začíná hřát – by byla opravdu velká škoda proležet dny v posteli!

Moc nás těší, že nám, naši milí čtenáři, stále přibýváte – což v současné, pro tisk nelehké době, je docela zázrak. Vážíme si toho a děkujeme vám všem za vaši přízeň! Není ani vyloučeno, že nové čtenáře k našemu časopisu přivádí i fakt, že se opět vracím do televize

natáčení pro TV Barrandov
natáčení pro TV Barrandov

(po dlouhých 15 letech!). Už jste možná zaznamenali v jiných médiích, že coby reportérka natáčím pro nový publicistický pořad Bez cenzury, který každé úterý od 20 hodin vysílá TV Barrandov. Premiéra byla 5. března a nechyběla v ní i moje úplně první reportáž, kterou jsem natočila na téma záchrana psů ze Slovenska, kde jim hrozí smrt (tahle fotka je přímo z natáčení).

Chci se vůbec zaměřit hlavně na „zvířecí“ témata, kterých je podle mého názoru v českých médiích pořád zoufale málo. Přitom televize má ohromnou moc pomáhat na pravém místě!

Tak se budu těšit, že se budeme kromě stránek toho časopisu opět vídat i přes magické oko televizní obrazovky.

Přeji vám příjemné březnové čtení a ještě lepší zážitky s vašimi miláčky. A nezapomeňte nám o nich psát a posílat fotky! Nová fotosoutěž už je také vyhlášena – jak jinak, než na jarní téma. Kdo by se netěšil na teplejší počasí a možnost trávit více času se čtyřnohými miláčky v přírodě…

Přeji Vám nádherné jaro!

Vaše

Kateřina Kašparová, šéfredaktorka

Napsat komentář

Show Buttons
Hide Buttons