Úvodní slovo šéfredaktorky – červen 2013

Vážení a milí přátelé psů a koček,

tak jsme tu právě rok, to to letí! No ano, zrovna v ruce držíte „jubilejní“ číslo, úplně první vyšlo přesně před rokem. Když se ohlédnu, vidím nejen úhledný štos výtisků našeho časopisu, které jsme za ten rok připravili a vydali, ale především spoustu úžasné práce kolem toho. Poznala jsem za tu dobu báječné lidi, s nimiž všichni rádi spolupracujeme (a zdá se, že i oni s námi) – vyjmenovávatje nebudu, jejich jména vídáte pod články nebo fotkami jako jejich autory (u fotek hlavně autorky – je to velmi zajímavé, ale jsme v drtivé většině obklopeni samými mladými, sympatickými fotografkami), naučila jsem se hromadu věcí, které jsem předtím sama neznala – zejména o výchově a výcviku (díky skvělým seriálům Pavla Bradáče a Přemka Jaroše), dozvěděla se řadu důležitých informací o krmení, zdraví koček a psů a tak dále. Přinesli jsme i spoustu reportáží z bezvadných akcí. Pevně doufám, že jste se, stejně jako já (a paní korektorka Blanka, která všechny texty pečlivě opravuje a vylepšuje) poučili, ale též třeba i zamysleli či pobavili.

Nadmíru pyšní můžeme být (a také jsme!) na tu hromadu pomoci, kterou jsme především díky vám, našim čtenářům, mohli poskytnout útulkům opuštěných zvířat v celé ČR. Kromě krmení, steliva a chovatelských potřeb jsme jim věnovali i nemálo peněz. Děkujeme vám všem, kteří jste nám s tím pomohli – ať už darováním potřebných věcí, nebo třeba už „jen“ tím, že jste si náš časopis koupili a umožnili nám tak podpořit ty opravdu potřebné. Velmi pěkně vám za to děkujeme!

Budeme dál pokračovat v tom všem, co se nám zatím i podle vašich ohlasů daří, a chceme vám i nadále přinášet to nejzajímavější, co potřebujete vědět pro svůj život s čtyřnohými parťáky. Protože smyslem našeho časopisu je psát o všem důležitém pro majitele pejsků a kočiček, kteří je mají jako členy své rodiny a kamarády. Časopis tvoříme právě pro vás – nezapomeňte nám tedy dál posílat své postřehy, tipy a nápady – a samozřejmě i fotky! Neboť hlavně díky vám můžeme náš časopis dělat nejlépe, jak umíme.

Děkuji vám a přeji vám příjemné čtení,

Vaše

Kateřina Kašparová

šéfredaktorka

 

S tím létem to zatím vypadá bledě, ale budeme věřit, že opravdu přijde!

 

Napsat komentář

Show Buttons
Hide Buttons