Vyřešte své problémy se sousedy, odnaučte svého psa nadměrnému štěkání

Mít doma psího kamaráda přináší spoustu radosti, ale někdy také bohužel nemalé starosti. Co se dá dělat, když pes štěká a štěká, kdykoliv odejdete z domu a on zůstane sám? Do práce přece chodit musíte a těžko si ho můžete brát s sebou. Ovšem zase jsou celkem pochopitelné stížnosti sousedů, kterým hlasité štěkání a vytí vašeho psa vadí. Je tedy potřeba ho tento zlozvyk nějak odnaučit. Pomoc v tomto nabízí protištěkací obojky, které dokáží psa usměrnit už během pár dní.

Řešení nepříjemných situací

Obojky proti štěkání a vytí psa byly vyvinuty ke korekci nevhodného chování psa, kterým jsou právě tyto nadměrné zvukové projevy. A nemusí se jednat jen o štěkání v bytě, když nejste doma. Někteří psi spouští záchvaty štěkotu při každém projíždění auta nebo míjení jiného psa či lidí, a přitom vůbec nereagují na povely. I pro takové případy jsou protištěkací obojky dobrou a účinnou metodou řešení.

Elektronické protištěkací obojky

NejpoužívaněMisa_5jší jsou elektronické protištěkací obojky, které psa upozorní nejdříve zvukovým signálem a poté jeho opakováním už s doprovodným elektrickým impulsem. Ten je samozřejmě bezpečný a pro psa neškodný. Jde jen o nepříjemný vjem, který ho donutí příště zanechat štěkání včas. Obojky se prodávají v různých velikostech, můžete tak pořídit protištěkací obojky pro malé psy i pro velká plemena. Různá je i šíře nastavení stupňů impulsů a jejich síly. Pes si ale většinou již během několika dní zvykne přestat štěkat již při zaslechnutí zvukového signálu. Kromě elektronických obojků se prodávají také ultrazvukové, vibrační či sprejové obojky proti štěkání, které působí podobně.

Bezpečné špičkové technologie

I v tomto oboru jsou využívány nejmodernější technologie, důkazem toho je například protištěkací obojek Aetertek. Ten je momentálně tím nejlepším výrobkem na trhu a jeho největší předností je spolehlivé rozlišení běžného zaštěkání, běhu nebo škrábání psa, díky čemuž dokáže zabránit falešnému spuštění činnosti obojku.

Aneta3

Text: Protištěkací obojky.cz

Foto: Michaela Zemánková, Aneta Jungerová

(Reklama)

 

2016 ©Haf&Mnau, Tvorba stránek Ciperova.eu - www.ciperova.eu

23 people follow haf_mnau
Twitter Pic Krmivo_O Twitter Pic 1KK_naby Twitter Pic LucieSla Twitter Pic Sluka_Pe Twitter Pic zemansto Twitter Pic JTP07 Twitter Pic hanahani Twitter Pic mujzivot